גדעונה
סמל למ״ס 442 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגלבוע · אוכלוסייה 490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 72.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גדעונה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 36.7% | 20.5% | 858384 | 184 מתוך 1,192182 מתוך 1,03867 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 19.7% | 5.7% | 969698 | 44 מתוך 1,19243 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| ישר! | 13.3% | 16.1% | 383034 | 743 מתוך 1,192724 מתוך 1,038270 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 9.5% | 1.7% | 969595 | 47 מתוך 1,19246 מתוך 1,03820 מתוך 408 |
| ביחד | 5.3% | 9.3% | 342436 | 783 מתוך 1,192780 מתוך 1,038258 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 5.1% | 615670 | 454 מתוך 1,192450 מתוך 1,038117 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.9% | 524847 | 558 מתוך 1,192528 מתוך 1,038209 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 2.7% | 6.4% | 373329 | 741 מתוך 1,192686 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453849 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.5% | 5.3% | 706678 | 357 מתוך 1,192350 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.8% | 5.5% | 878692 | 135 מתוך 1,192131 מתוך 1,03828 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 72.3% | 44.0% | 777385 | 278 מתוך 1,192277 מתוך 1,03862 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 25.0% | 37.8% | 352831 | 779 מתוך 1,192750 מתוך 1,038283 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453748 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 78.0% | 424256 | 682 מתוך 1,192590 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 264 | 5,690,682 | 151713 | 1,007 מתוך 1,192862 מתוך 1,038352 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 43.6% | 46.2% | 0.0% | 10.3% | 56.0% | 78 | קדימה 29.5% |
| 2009 | 61.0%▲17.4 | 34.0%▼12.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼10.3 | 61.7% | 100 | הליכוד 41.0% |
| 2013 | 63.3%▲2.3 | 29.5%▼4.5 | 0.0%±0.0 | 5.8%▲5.8 | 67.5% | 139 | הליכוד ביתנו 34.5% |
| 2015 | 62.6%▼0.7 | 26.7%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 10.2%▲4.4 | 74.8% | 187 | הליכוד 43.9% |
| אפר׳ 2019 | 57.0%▼5.6 | 23.4%▼3.4 | 0.0%±0.0 | 18.7%▲8.5 | 73.8% | 214 | הליכוד 42.1% |
| ספט׳ 2019 | 64.8%▲7.8 | 30.2%▲6.8 | 0.0%±0.0 | 5.0%▼13.7 | 69.1% | 199 | הליכוד 46.7% |
| 2020 | 70.4%▲5.5 | 29.6%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 77.5% | 226 | הליכוד 53.5% |
| 2021 | 70.1%▼0.2 | 25.5%▼4.1 | 0.0%±0.0 | – | 73.8% | 231 | הליכוד 46.3% |
| 2022 | 75.7%▲5.5 | 23.5%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.2% | 230 | הליכוד 42.6% |
| 2026 | 72.3%▼3.3 | 25.0%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 2.7%▲2.7 | 77.2% | 264 | הליכוד 36.7% |
מפקד 2022
| גדעונה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 490 | 9,601,720 | 151716 | 970 מתוך 1,162841 מתוך 1,027335 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,492 | – | 677472 | 382 מתוך 1,162271 מתוך 1,027113 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 7.4% | 12.4% | 282126 | 830 מתוך 1,151799 מתוך 1,016300 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 17.6% | 25.8% | 201227 | 930 מתוך 1,159900 מתוך 1,027297 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.4% | 25.3% | 252528 | 754 מתוך 1,012745 מתוך 1,003231 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,400 | 104,300 | 362947 | 736 מתוך 1,160729 מתוך 1,027217 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.7% | 69.8% | 351 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נורית 0.8 ק״מ · כפר יחזקאל 2.0 ק״מ · גבע 2.3 ק״מ · גן נר 2.7 ק״מ · עין חרוד (מאוחד) 3.2 ק״מ