עין יהב
סמל למ״ס 806 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית הערבה התיכונה · אוכלוסייה 1,420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין יהב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 46.8% | 16.1% | 989898 | 27 מתוך 1,19225 מתוך 1,0387 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 22.2% | 6.4% | 797783 | 245 מתוך 1,192241 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| ביחד | 11.5% | 9.3% | 534660 | 557 מתוך 1,192555 מתוך 1,038105 מתוך 261 |
| הליכוד | 5.2% | 20.5% | 281932 | 858 מתוך 1,192832 מתוך 1,038177 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 2.7% | 797678 | 230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585463 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03892 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 5.1% | 291927 | 832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038188 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453845 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20920 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819281 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,03847 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 799075 | 226 מתוך 1,19281 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 9.2% | 44.0% | 231425 | 916 מתוך 1,192892 מתוך 1,038195 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 84.7% | 37.8% | 828086 | 209 מתוך 1,192209 מתוך 1,03837 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 1.3% | 14.7% | 829378 | 214 מתוך 1,19264 מתוך 1,03859 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797678 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 75.4% | 78.0% | 323238 | 806 מתוך 1,192704 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 541 | 5,690,682 | 525865 | 573 מתוך 1,192439 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.5% | 78.0% | 1.0% | 16.3% | 71.9% | 313 | העבודה-מימד 38.3% |
| 2009 | 9.2%▲4.7 | 86.5%▲8.6 | 1.1%▲0.2 | 1.4%▼14.9 | 76.2% | 349 | קדימה 44.7% |
| 2013 | 9.9%▲0.8 | 83.9%▼2.7 | 0.5%▼0.6 | 1.9%▲0.4 | 80.1% | 372 | יש עתיד 28.8% |
| 2015 | 6.3%▼3.6 | 87.9%▲4.1 | 0.5%±0.0 | 5.2%▲3.4 | 79.5% | 381 | המחנה הציוני 74.0% |
| אפר׳ 2019 | 7.5%▲1.2 | 89.4%▲1.5 | 0.8%▲0.2 | 2.3%▼3.0 | 75.7% | 398 | כחול לבן 69.3% |
| ספט׳ 2019 | 5.2%▼2.3 | 88.8%▼0.7 | 1.0%▲0.2 | 5.0%▲2.7 | 75.8% | 400 | כחול לבן 68.5% |
| 2020 | 7.0%▲1.7 | 91.5%▲2.7 | 1.6%▲0.6 | – | 71.9% | 386 | כחול לבן 78.0% |
| 2021 | 6.6%▼0.4 | 91.2%▼0.2 | 1.0%▼0.6 | – | 72.3% | 410 | כחול לבן 32.2% |
| 2022 | 10.6%▲4.1 | 86.5%▼4.7 | 0.7%▼0.3 | 0.0% | 68.8% | 423 | יש עתיד 39.7% |
| 2026 | 9.2%▼1.4 | 84.7%▼1.9 | 1.3%▲0.6 | 4.6%▲4.6 | 75.4% | 541 | ישר! 46.8% |
מפקד 2022
| עין יהב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,420 | 9,601,720 | 717882 | 338 מתוך 1,162223 מתוך 1,02745 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,489 | – | 485362 | 609 מתוך 1,162479 מתוך 1,02791 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.7% | 12.4% | 524758 | 546 מתוך 1,151532 מתוך 1,01698 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.0% | 25.8% | 251730 | 873 מתוך 1,159856 מתוך 1,027167 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 30.4% | 25.3% | 828387 | 176 מתוך 1,012172 מתוך 1,00329 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,700 | 104,300 | 565158 | 506 מתוך 1,160502 מתוך 1,027102 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 39.4% | 69.8% | 1,121 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ספיר 7.0 ק״מ · צופר 12.1 ק״מ · חצבה 12.9 ק״מ · עידן 17.5 ק״מ · צוקים 19.7 ק״מ