צוקים

סמל למ״ס 1262 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית הערבה התיכונה · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 79.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262013: מחנה נתניהו 17.4%2015: מחנה נתניהו 15.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 10.0%2020: מחנה נתניהו 13.8%2021: מחנה נתניהו 10.4%2022: מחנה נתניהו 13.8%2026: מחנה נתניהו 13.1%2013: המחנה שמולו 67.4%2015: המחנה שמולו 75.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 83.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.7%2020: המחנה שמולו 84.8%2021: המחנה שמולו 85.2%2022: המחנה שמולו 80.0%2026: המחנה שמולו 79.9%2013: מפלגות ערביות 1.1%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.5%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.5%2020: מפלגות ערביות 1.4%2021: מפלגות ערביות 0.7%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 2.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהצוקיםישראלאחוזוןדירוג
ישר!35.5%16.1%747180300 מתוך 1,192293 מתוך 1,03851 מתוך 261
הדמוקרטים31.8%6.4%92919392 מתוך 1,19291 מתוך 1,03820 מתוך 261
ביחד8.9%9.3%453753654 מתוך 1,192652 מתוך 1,038120 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות7.5%5.1%787580263 מתוך 1,192261 מתוך 1,03853 מתוך 261
הליכוד3.7%20.5%211226939 מתוך 1,192910 מתוך 1,038193 מתוך 261
ישראל ביתנו3.7%5.9%514659576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038105 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.7%2.7%656065397 מתוך 1,192397 מתוך 1,03890 מתוך 261
רע״ם2.3%5.9%889983146 מתוך 1,19211 מתוך 1,03842 מתוך 261
עוצמה יהודית0.9%5.7%231323891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038198 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.9%1.7%271829834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038181 מתוך 261
הרשימה המשותפת0.5%8.8%768775256 מתוך 1,192107 מתוך 1,03862 מתוך 261
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%697570286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03865 מתוך 261
גוש ביבי13.1%44.0%332432799 מתוך 1,192781 מתוך 1,038178 מתוך 261
גוש השינוי79.9%37.8%747079314 מתוך 1,192307 מתוך 1,03855 מתוך 261
המפלגות הערביות2.8%14.7%869883171 מתוך 1,19224 מתוך 1,03843 מתוך 261
לא התחייבו לגוש3.7%2.8%645964406 מתוך 1,192405 מתוך 1,03891 מתוך 261
אחוז הצבעה73.8%78.0%252430896 מתוך 1,192789 מתוך 1,038179 מתוך 261
קולות כשרים2145,690,682910131,084 מתוך 1,192934 מתוך 1,038226 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
2006––––––
2009––––––
201317.4%67.4%1.1%5.4%86.9%92העבודה 29.3%
201515.4%▼2.075.0%▲7.60.0%▼1.18.7%▲3.279.3%104המחנה הציוני 48.1%
אפר׳ 20195.8%▼9.583.2%▲8.21.5%▲1.58.8%▲0.176.5%137כחול לבן 56.9%
ספט׳ 201910.0%▲4.287.7%▲4.51.5%▲0.10.8%▼8.073.0%130כחול לבן 50.0%
202013.8%▲3.884.8%▼2.91.4%▼0.1–72.6%138כחול לבן 60.9%
202110.4%▼3.485.2%▲0.40.7%▼0.7–66.5%135העבודה 29.6%
202213.8%▲3.580.0%▼5.20.0%▼0.70.0%59.0%130יש עתיד 34.6%
202613.1%▼0.879.9%▼0.12.8%▲2.83.7%▲3.773.8%214ישר! 35.5%

מפקד 2022

צוקיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3309,601,7206651,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027225 מתוך 241
תושבים לקמ״ר1,388–6751,090 מתוך 1,162955 מתוך 1,027230 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני2930332835730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027146 מתוך 241
בני 65 ומעלה2.1%12.4%55101,083 מתוך 1,151960 מתוך 1,016212 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)33.9%25.8%524660559 מתוך 1,159556 מתוך 1,02796 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)38.5%25.3%93939276 מתוך 1,01276 מתוך 1,00317 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)118,000104,300484250596 מתוך 1,160592 מתוך 1,027120 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202269.6%69.8%901 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים