פארן
סמל למ״ס 1151 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית הערבה התיכונה · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פארן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 49.9% | 16.1% | 999999 | 9 מתוך 1,1927 מתוך 1,0384 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 23.1% | 6.4% | 817984 | 222 מתוך 1,192219 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| ביחד | 14.4% | 9.3% | 666171 | 397 מתוך 1,192396 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| הליכוד | 6.0% | 20.5% | 322435 | 808 מתוך 1,192782 מתוך 1,038167 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.1% | 5.9% | 332641 | 788 מתוך 1,192756 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 5.1% | 241423 | 890 מתוך 1,192881 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 5.7% | 18818 | 958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038209 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667569 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15518 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.8% | 0.8% | 979899 | 30 מתוך 1,19222 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 8.4% | 44.0% | 211223 | 940 מתוך 1,192916 מתוך 1,038199 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 89.5% | 37.8% | 929093 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 73.8% | 78.0% | 252430 | 896 מתוך 1,192789 מתוך 1,038179 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 333 | 5,690,682 | 242632 | 906 מתוך 1,192762 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.7% | 80.8% | 0.0% | 13.1% | 68.9% | 214 | קדימה 40.2% |
| 2009 | 6.8%▲2.1 | 90.2%▲9.4 | 0.4%▲0.4 | 1.7%▼11.4 | 68.3% | 235 | קדימה 55.7% |
| 2013 | 10.1%▲3.3 | 87.2%▼3.1 | 0.0%▼0.4 | 1.9%▲0.2 | 73.6% | 257 | יש עתיד 33.5% |
| 2015 | 7.4%▼2.7 | 85.9%▼1.2 | 0.4%▲0.4 | 6.3%▲4.4 | 74.7% | 270 | המחנה הציוני 73.7% |
| אפר׳ 2019 | 6.2%▼1.2 | 91.6%▲5.7 | 0.0%▼0.4 | 1.8%▼4.5 | 75.8% | 275 | כחול לבן 72.0% |
| ספט׳ 2019 | 4.2%▼2.0 | 90.4%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲3.6 | 71.0% | 260 | כחול לבן 65.8% |
| 2020 | 7.7%▲3.5 | 91.9%▲1.5 | 0.4%▲0.4 | – | 70.3% | 259 | כחול לבן 75.3% |
| 2021 | 8.3%▲0.6 | 90.3%▼1.6 | 0.4%±0.0 | – | 72.2% | 277 | יש עתיד 28.5% |
| 2022 | 7.1%▼1.2 | 92.5%▲2.3 | 0.0%▼0.4 | 0.0% | 67.1% | 267 | יש עתיד 43.4% |
| 2026 | 8.4%▲1.3 | 89.5%▼3.0 | 0.3%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 73.8% | 333 | ישר! 49.8% |
מפקד 2022
| פארן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586570 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,02770 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,161 | – | 364045 | 747 מתוך 1,162615 מתוך 1,027133 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | דת אחרת | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 8.0% | 12.4% | 322535 | 784 מתוך 1,151760 מתוך 1,016154 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.2% | 25.8% | 666271 | 383 מתוך 1,159381 מתוך 1,02770 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,800 | 104,300 | 352837 | 747 מתוך 1,160740 מתוך 1,027152 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 31.3% | 69.8% | 1,134 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צוקים 14.2 ק״מ · צופר 22.0 ק״מ · ספיר 28.0 ק״מ · יהל 31.1 ק״מ · עין יהב 33.6 ק״מ