יהל
סמל למ״ס 1158 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית חבל אילות · אוכלוסייה 300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יהל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.3% | 16.1% | 868488 | 170 מתוך 1,192166 מתוך 1,03833 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 22.1% | 6.4% | 797783 | 247 מתוך 1,192243 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| ביחד | 21.5% | 9.3% | 969597 | 46 מתוך 1,19246 מתוך 1,0389 מתוך 261 |
| הליכוד | 8.6% | 20.5% | 433643 | 677 מתוך 1,192657 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 5.1% | 494247 | 591 מתוך 1,192587 מתוך 1,038140 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.5% | 5.9% | 373045 | 745 מתוך 1,192714 מתוך 1,038142 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 5.7% | 281926 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038193 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 2.7% | 221223 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038199 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211122 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 13.5% | 44.0% | 342632 | 789 מתוך 1,192772 מתוך 1,038177 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 85.3% | 37.8% | 848187 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.2% | 2.8% | 211223 | 926 מתוך 1,192906 מתוך 1,038199 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 64.7% | 78.0% | 548 | 1,129 מתוך 1,192994 מתוך 1,038239 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 163 | 5,690,682 | 456 | 1,138 מתוך 1,192986 מתוך 1,038245 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.7% | 76.5% | 0.0% | 14.8% | 47.4% | 81 | העבודה-מימד 35.8% |
| 2009 | 16.5%▲12.8 | 79.1%▲2.6 | 0.0%±0.0 | 4.4%▼10.4 | 47.7% | 91 | קדימה 48.4% |
| 2013 | 13.9%▼2.6 | 78.7%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 3.7%▼0.7 | 49.8% | 108 | העבודה 36.1% |
| 2015 | 12.7%▼1.1 | 75.5%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 7.8%▲4.1 | 50.0% | 102 | המחנה הציוני 54.9% |
| אפר׳ 2019 | 19.7%▲6.9 | 76.1%▲0.6 | 0.9%▲0.9 | 2.6%▼5.3 | 55.1% | 117 | כחול לבן 52.1% |
| ספט׳ 2019 | 14.1%▼5.6 | 75.0%▼1.1 | 0.8%▼0.1 | 7.0%▲4.5 | 58.7% | 128 | כחול לבן 49.2% |
| 2020 | 15.0%▲0.9 | 80.0%▲5.0 | 0.8%▲0.1 | – | 55.8% | 120 | כחול לבן 53.3% |
| 2021 | 15.3%▲0.3 | 84.0%▲4.0 | 0.8%▼0.1 | – | 60.5% | 131 | יש עתיד 24.4% |
| 2022 | 18.5%▲3.2 | 80.0%▼4.0 | 0.8%±0.0 | 0.0% | 58.9% | 130 | יש עתיד 34.6% |
| 2026 | 13.5%▼5.0 | 85.3%▲5.3 | 0.0%▼0.8 | 1.2%▲1.2 | 64.7% | 163 | ישר! 39.3% |
מפקד 2022
| יהל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 300 | 9,601,720 | 454 | 1,106 מתוך 1,162973 מתוך 1,027230 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,141 | – | 353944 | 755 מתוך 1,162623 מתוך 1,027135 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 4.5% | 12.4% | 141117 | 992 מתוך 1,151897 מתוך 1,016195 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 51.6% | 25.8% | 959595 | 56 מתוך 1,15955 מתוך 1,02712 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 45.8% | 25.3% | 969697 | 38 מתוך 1,01238 מתוך 1,0038 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 135,200 | 104,300 | 676366 | 379 מתוך 1,160377 מתוך 1,02782 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 67.2% | 69.8% | 938 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נאות סמדר 10.5 ק״מ · לוטן 11.3 ק״מ · קטורה 14.2 ק״מ · גרופית 16.9 ק״מ · יטבתה 21.9 ק״מ