גלעד (אבן יצחק)
סמל למ״ס 369 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מגידו · אוכלוסייה 600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 90.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גלעד (אבן יצחק) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 47.6% | 16.1% | 989898 | 19 מתוך 1,19217 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 20.7% | 6.4% | 767370 | 282 מתוך 1,192277 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| ביחד | 14.2% | 9.3% | 656067 | 410 מתוך 1,192409 מתוך 1,038134 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 7.4% | 5.9% | 919286 | 108 מתוך 1,19285 מתוך 1,03857 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.5% | 20.5% | 292134 | 843 מתוך 1,192817 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443647 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038210 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.6% | 5.1% | 14322 | 1,013 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,038315 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211127 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038294 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13218 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 7.1% | 44.0% | 191025 | 963 מתוך 1,192938 מתוך 1,038307 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 90.0% | 37.8% | 939292 | 85 מתוך 1,19285 מתוך 1,03832 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433546 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038214 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.9% | 78.0% | 737584 | 307 מתוך 1,192252 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 309 | 5,690,682 | 212320 | 943 מתוך 1,192799 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.8% | 85.8% | 0.0% | 8.3% | 73.4% | 240 | העבודה-מימד 45.4% |
| 2009 | 10.5%▲6.8 | 86.6%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 1.3%▼7.1 | 70.2% | 238 | קדימה 41.2% |
| 2013 | 7.8%▼2.7 | 90.5%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼0.4 | 69.8% | 243 | העבודה 49.4% |
| 2015 | 4.1%▼3.8 | 90.8%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 4.8%▲4.0 | 76.0% | 271 | המחנה הציוני 68.3% |
| אפר׳ 2019 | 3.2%▼0.9 | 93.6%▲2.9 | 0.4%▲0.4 | 2.8%▼2.0 | 75.3% | 283 | כחול לבן 62.9% |
| ספט׳ 2019 | 3.3%▲0.1 | 91.2%▼2.4 | 0.4%±0.0 | 5.1%▲2.3 | 74.1% | 274 | כחול לבן 60.2% |
| 2020 | 4.6%▲1.3 | 95.1%▲3.8 | 0.4%±0.0 | – | 77.0% | 284 | כחול לבן 69.0% |
| 2021 | 4.5%▼0.1 | 93.8%▼1.3 | 1.0%▲0.7 | – | 79.6% | 290 | יש עתיד 35.2% |
| 2022 | 5.9%▲1.5 | 93.0%▼0.8 | 0.7%▼0.3 | 0.0% | 77.7% | 286 | יש עתיד 49.7% |
| 2026 | 7.1%▲1.2 | 90.0%▼3.0 | 0.3%▼0.4 | 2.6%▲2.6 | 80.9% | 309 | ישר! 47.6% |
מפקד 2022
| גלעד (אבן יצחק) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 600 | 9,601,720 | 242626 | 880 מתוך 1,162753 מתוך 1,027298 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,839 | – | 576461 | 494 מתוך 1,162369 מתוך 1,027158 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 15.8% | 12.4% | 817976 | 219 מתוך 1,151216 מתוך 1,01697 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.6% | 25.8% | 585366 | 475 מתוך 1,159473 מתוך 1,027139 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.8% | 25.3% | 444 | 972 מתוך 1,012963 מתוך 1,003308 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 108,100 | 104,300 | 362846 | 743 מתוך 1,160736 מתוך 1,027220 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.2% | 69.8% | 717 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעת ניל"י 3.5 ק״מ · דלייה 3.6 ק״מ · בסמ"ה 4.0 ק״מ · רמות מנשה 4.8 ק״מ · עין השופט 4.8 ק״מ