עין השופט
סמל למ״ס 270 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מגידו · אוכלוסייה 950 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 94.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.0 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עין השופט | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 41.8% | 6.4% | 989897 | 24 מתוך 1,19224 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| ישר! | 36.0% | 16.1% | 767373 | 278 מתוך 1,192271 מתוך 1,038107 מתוך 408 |
| ביחד | 11.1% | 9.3% | 514451 | 576 מתוך 1,192574 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 5.9% | 717062 | 323 מתוך 1,192295 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| הליכוד | 1.7% | 20.5% | 13316 | 1,036 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,038338 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 5.1% | 271736 | 849 מתוך 1,192840 מתוך 1,038257 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819272 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 2.7% | 17618 | 984 מתוך 1,192962 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 13218 | 1,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15519 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038322 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 4.0% | 44.0% | 12216 | 1,043 מתוך 1,1921,014 מתוך 1,038339 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 94.0% | 37.8% | 999999 | 12 מתוך 1,19212 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738464 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.7% | 2.8% | 16617 | 987 מתוך 1,192962 מתוך 1,038332 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 63.5% | 78.0% | 537 | 1,138 מתוך 1,1921,002 מתוך 1,038381 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 603 | 5,690,682 | 586562 | 496 מתוך 1,192367 מתוך 1,038154 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.9% | 92.4% | 0.0% | 5.3% | 65.5% | 474 | העבודה-מימד 39.2% |
| 2009 | 4.5%▲2.6 | 93.0%▲0.6 | 0.4%▲0.4 | 0.8%▼4.5 | 63.8% | 487 | התנועה החדשה-מרצ 35.5% |
| 2013 | 4.2%▼0.3 | 90.7%▼2.3 | 0.4%±0.0 | 1.1%▲0.3 | 64.1% | 526 | העבודה 39.2% |
| 2015 | 6.7%▲2.5 | 88.5%▼2.2 | 0.0%▼0.4 | 4.4%▲3.3 | 64.3% | 540 | המחנה הציוני 59.8% |
| אפר׳ 2019 | 7.7%▲1.1 | 90.4%▲1.9 | 0.4%▲0.4 | 1.5%▼2.9 | 60.7% | 530 | כחול לבן 39.4% |
| ספט׳ 2019 | 5.9%▼1.8 | 89.3%▼1.0 | 0.2%▼0.2 | 4.6%▲3.1 | 59.9% | 525 | כחול לבן 42.7% |
| 2020 | 5.5%▼0.4 | 94.1%▲4.8 | 0.4%▲0.2 | – | 59.5% | 527 | כחול לבן 47.8% |
| 2021 | 5.4%▼0.1 | 93.1%▼1.0 | 0.2%▼0.2 | – | 61.8% | 537 | מרצ 31.7% |
| 2022 | 3.0%▼2.4 | 96.1%▲3.0 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 58.9% | 534 | יש עתיד 31.3% |
| 2026 | 4.0%▲1.0 | 94.0%▼2.0 | 0.8%▲0.8 | 0.7%▲0.7 | 63.5% | 603 | הדמוקרטים 41.8% |
מפקד 2022
| עין השופט | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 950 | 9,601,720 | 525758 | 552 מתוך 1,162432 מתוך 1,027168 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,150 | – | 364038 | 749 מתוך 1,162617 מתוך 1,027252 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 41 | 30 | 969595 | 32 מתוך 1,16232 מתוך 1,02714 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 23.0% | 12.4% | 979695 | 34 מתוך 1,15134 מתוך 1,01619 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.1% | 25.8% | 666273 | 390 מתוך 1,159388 מתוך 1,027110 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.0% | 25.3% | 919194 | 93 מתוך 1,01293 מתוך 1,00319 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 129,700 | 104,300 | 635875 | 432 מתוך 1,160429 מתוך 1,027103 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.3% | 69.8% | 422 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמת השופט 1.7 ק״מ · דלייה 2.5 ק״מ · עין העמק 3.9 ק״מ · רמות מנשה 4.0 ק״מ · משמר העמק 4.3 ק״מ