רמת השופט
סמל למ״ס 335 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מגידו · אוכלוסייה 1,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת השופט | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 34.1% | 6.4% | 959493 | 65 מתוך 1,19264 מתוך 1,03831 מתוך 408 |
| ישר! | 33.3% | 16.1% | 686463 | 381 מתוך 1,192373 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| ביחד | 16.3% | 9.3% | 767378 | 282 מתוך 1,192281 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.6% | 20.5% | 292135 | 840 מתוך 1,192814 מתוך 1,038266 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605654 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,038185 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362843 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281832 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038275 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271831 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 799070 | 226 מתוך 1,19281 מתוך 1,038115 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 17624 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 9.3% | 44.0% | 231430 | 910 מתוך 1,192887 מתוך 1,038286 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 88.1% | 37.8% | 898888 | 126 מתוך 1,192126 מתוך 1,03847 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768867 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,038128 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271830 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,038282 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 75.5% | 78.0% | 323245 | 801 מתוך 1,192699 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 657 | 5,690,682 | 637066 | 442 מתוך 1,192314 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.0% | 88.3% | 0.0% | 6.5% | 61.8% | 325 | מרצ-יחד 40.3% |
| 2009 | 8.8%▲4.8 | 86.7%▼1.6 | 0.3%▲0.3 | 1.7%▼4.8 | 65.9% | 362 | התנועה החדשה-מרצ 33.7% |
| 2013 | 5.5%▼3.3 | 88.0%▲1.3 | 0.2%±0.0 | 1.8%▲0.2 | 71.6% | 435 | מרצ 31.0% |
| 2015 | 7.5%▲2.0 | 85.8%▼2.2 | 0.0%▼0.2 | 6.3%▲4.4 | 71.7% | 494 | המחנה הציוני 48.2% |
| אפר׳ 2019 | 9.9%▲2.5 | 84.8%▼1.0 | 0.2%▲0.2 | 4.7%▼1.6 | 71.7% | 513 | כחול לבן 48.1% |
| ספט׳ 2019 | 6.1%▼3.9 | 90.4%▲5.6 | 0.0%▼0.2 | 3.3%▼1.3 | 70.9% | 509 | כחול לבן 49.3% |
| 2020 | 7.7%▲1.6 | 90.3%±0.0 | 1.9%▲1.9 | – | 70.9% | 517 | כחול לבן 58.0% |
| 2021 | 8.2%▲0.5 | 89.9%▼0.5 | 0.2%▼1.7 | – | 70.7% | 523 | יש עתיד 25.0% |
| 2022 | 7.7%▼0.5 | 89.1%▼0.8 | 0.7%▲0.5 | 0.0% | 67.6% | 542 | יש עתיד 39.5% |
| 2026 | 9.3%▲1.5 | 88.1%▼1.0 | 0.9%▲0.2 | 1.7%▲1.7 | 75.5% | 657 | הדמוקרטים 34.1% |
מפקד 2022
| רמת השופט | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,110 | 9,601,720 | 606765 | 456 מתוך 1,162336 מתוך 1,027141 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,654 | – | 525855 | 557 מתוך 1,162428 מתוך 1,027186 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373134 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 13.5% | 12.4% | 676463 | 374 מתוך 1,151367 מתוך 1,016149 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.4% | 25.8% | 716776 | 334 מתוך 1,159332 מתוך 1,02797 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.8% | 25.3% | 555558 | 452 מתוך 1,012445 מתוך 1,003136 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 129,300 | 104,300 | 625874 | 438 מתוך 1,160435 מתוך 1,027108 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.1% | 69.8% | 427 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עין השופט 1.7 ק״מ · עין העמק 2.2 ק״מ · דלייה 2.9 ק״מ · אליקים 3.5 ק״מ · רמות מנשה 3.7 ק״מ