דלייה
סמל למ״ס 300 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מגידו · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 93.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דלייה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 45.0% | 6.4% | 999998 | 15 מתוך 1,19215 מתוך 1,03810 מתוך 408 |
| ישר! | 33.8% | 16.1% | 696665 | 359 מתוך 1,192351 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| ביחד | 12.3% | 9.3% | 564956 | 523 מתוך 1,192522 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.5% | 5.9% | 373033 | 745 מתוך 1,192714 מתוך 1,038270 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352638 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| הליכוד | 1.4% | 20.5% | 11214 | 1,050 מתוך 1,1921,016 מתוך 1,038344 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.9% | 5.1% | 17625 | 977 מתוך 1,192968 מתוך 1,038300 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.9% | 5.9% | 849577 | 184 מתוך 1,19240 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768767 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.3% | 5.7% | 15421 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038312 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.7% | 14417 | 1,013 מתוך 1,192986 מתוך 1,038331 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 2.8% | 44.0% | 11015 | 1,064 מתוך 1,1921,033 מתוך 1,038346 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 93.5% | 37.8% | 999898 | 18 מתוך 1,19218 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 14.7% | 829475 | 205 מתוך 1,19256 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342536 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.1% | 78.0% | 494962 | 605 מתוך 1,192522 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 571 | 5,690,682 | 556159 | 534 מתוך 1,192402 מתוך 1,038166 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.0% | 91.7% | 0.4% | 6.7% | 74.3% | 493 | מרצ-יחד 50.5% |
| 2009 | 3.3%▲2.3 | 92.9%▲1.2 | 0.8%▲0.4 | 1.5%▼5.2 | 72.2% | 478 | התנועה החדשה-מרצ 42.5% |
| 2013 | 2.9%▼0.5 | 91.6%▼1.3 | 0.6%▼0.2 | 0.8%▼0.6 | 73.4% | 488 | מרצ 43.0% |
| 2015 | 2.7%▼0.2 | 94.6%▲3.0 | 0.4%▼0.2 | 1.9%▲1.1 | 77.9% | 522 | המחנה הציוני 49.6% |
| אפר׳ 2019 | 3.0%▲0.3 | 95.0%▲0.3 | 0.6%▲0.2 | 1.2%▼0.7 | 75.7% | 496 | כחול לבן 47.0% |
| ספט׳ 2019 | 2.9%▼0.1 | 94.7%▼0.2 | 1.1%▲0.4 | 0.6%▼0.6 | 73.0% | 475 | כחול לבן 49.9% |
| 2020 | 3.0%▲0.1 | 95.8%▲1.0 | 1.2%▲0.2 | – | 75.5% | 498 | כחול לבן 58.6% |
| 2021 | 3.1%▲0.1 | 95.5%▼0.3 | 0.6%▼0.6 | – | 75.7% | 510 | מרצ 37.8% |
| 2022 | 3.6%▲0.5 | 94.8%▼0.7 | 0.8%▲0.2 | 0.0% | 72.5% | 500 | יש עתיד 38.8% |
| 2026 | 2.8%▼0.8 | 93.5%▼1.3 | 1.4%▲0.6 | 2.1%▲2.1 | 78.1% | 571 | הדמוקרטים 45.0% |
מפקד 2022
| דלייה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444850 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027204 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,641 | – | 131516 | 1,008 מתוך 1,162874 מתוך 1,027341 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888786 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02747 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 20.0% | 12.4% | 939291 | 77 מתוך 1,15176 מתוך 1,01636 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.2% | 25.8% | 838185 | 190 מתוך 1,159189 מתוך 1,02760 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.1% | 25.3% | 414146 | 593 מתוך 1,012584 מתוך 1,003173 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 136,700 | 104,300 | 696579 | 362 מתוך 1,160360 מתוך 1,02788 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.9% | 69.8% | 201 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמות מנשה 1.8 ק״מ · עין השופט 2.5 ק״מ · רמת השופט 2.9 ק״מ · גלעד (אבן יצחק) 3.6 ק״מ · עין העמק 4.4 ק״מ