משמר העמק

סמל למ״ס 130 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מגידו · אוכלוסייה 1,220 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 96.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.9%2009: מחנה נתניהו 2.7%2013: מחנה נתניהו 2.4%2015: מחנה נתניהו 2.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 3.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.5%2020: מחנה נתניהו 3.1%2021: מחנה נתניהו 2.9%2022: מחנה נתניהו 2.5%2026: מחנה נתניהו 2.4%2006: המחנה שמולו 92.0%2009: המחנה שמולו 94.1%2013: המחנה שמולו 94.1%2015: המחנה שמולו 95.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 95.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 96.1%2020: המחנה שמולו 96.4%2021: המחנה שמולו 96.4%2022: המחנה שמולו 95.1%2026: המחנה שמולו 96.1%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.6%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.7%2026: מפלגות ערביות 0.9%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמשמר העמקישראלאחוזוןדירוג
הדמוקרטים47.0%6.4%99999911 מתוך 1,19211 מתוך 1,0387 מתוך 408
ישר!31.8%16.1%645958429 מתוך 1,192421 מתוך 1,038170 מתוך 408
ביחד13.1%9.3%595359483 מתוך 1,192482 מתוך 1,038165 מתוך 408
ישראל ביתנו4.2%5.9%565351507 מתוך 1,192477 מתוך 1,038195 מתוך 408
הליכוד1.2%20.5%112141,058 מתוך 1,1921,021 מתוך 1,038350 מתוך 408
רע״ם0.8%5.9%839475194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03895 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.5%5.1%131201,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038318 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.5%1.7%19825944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038300 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.4%2.7%144161,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038341 מתוך 408
עוצמה יהודית0.1%5.7%111141,052 מתוך 1,1921,022 מתוך 1,038344 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%322940744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485643535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%303431768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408
גוש ביבי2.4%44.0%100151,068 מתוך 1,1921,036 מתוך 1,038348 מתוך 408
גוש השינוי96.1%37.8%1001001002 מתוך 1,1922 מתוך 1,0382 מתוך 408
המפלגות הערביות0.9%14.7%768867265 מתוך 1,192112 מתוך 1,038128 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.4%2.8%134151,024 מתוך 1,192994 מתוך 1,038343 מתוך 408
אחוז הצבעה80.0%78.0%666877397 מתוך 1,192327 מתוך 1,03891 מתוך 408
קולות כשרים7795,690,682707872356 מתוך 1,192233 מתוך 1,038114 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.9%92.0%0.2%6.3%73.6%585העבודה-מימד 49.6%
20092.7%▲1.994.1%▲2.10.2%±0.00.8%▼5.573.9%591קדימה 33.0%
20132.4%▼0.394.1%±0.00.2%±0.00.8%▼0.176.3%664העבודה 41.3%
20152.5%▲0.195.3%▲1.10.0%▼0.21.9%▲1.274.4%674המחנה הציוני 65.0%
אפר׳ 20193.6%▲1.195.2%±0.00.1%▲0.11.0%▼1.076.3%715כחול לבן 45.0%
ספט׳ 20192.5%▼1.196.1%▲0.90.1%±0.01.0%±0.075.6%719כחול לבן 40.5%
20203.1%▲0.696.4%▲0.30.6%▲0.4–75.2%715כחול לבן 50.9%
20212.9%▼0.296.4%▲0.10.1%▼0.4–77.1%730מרצ 34.1%
20222.5%▼0.495.1%▼1.30.7%▲0.60.0%76.3%713יש עתיד 34.6%
20262.4%▼0.196.1%▲1.10.9%▲0.20.4%▲0.480.0%779הדמוקרטים 47.0%

מפקד 2022

משמר העמקישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,2209,601,720657270403 מתוך 1,162285 מתוך 1,027120 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,387–455047644 מתוך 1,162514 מתוך 1,027216 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838179141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408
בני 65 ומעלה16.2%12.4%838178195 מתוך 1,151192 מתוך 1,01688 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)44.3%25.8%848286185 מתוך 1,159184 מתוך 1,02759 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)22.1%25.3%666769338 מתוך 1,012332 מתוך 1,00399 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)106,000104,300332543778 מתוך 1,160771 מתוך 1,027233 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202285.2%69.8%291 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים