גן הדרום
סמל למ״ס 1072 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גדרות · אוכלוסייה 580 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 59.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גן הדרום | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.7% | 16.1% | 635945 | 433 מתוך 1,192425 מתוך 1,038126 מתוך 233 |
| הליכוד | 22.3% | 20.5% | 716875 | 342 מתוך 1,192336 מתוך 1,03859 מתוך 233 |
| ביחד | 16.5% | 9.3% | 777456 | 270 מתוך 1,192269 מתוך 1,038103 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.1% | 2.7% | 939197 | 82 מתוך 1,19282 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808083 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,03832 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 5.2% | 6.4% | 474231 | 624 מתוך 1,192597 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 4.9% | 5.7% | 585266 | 490 מתוך 1,192484 מתוך 1,03881 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.5% | 5.1% | 645975 | 428 מתוך 1,192424 מתוך 1,03859 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 1.7% | 777486 | 269 מתוך 1,192266 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 34.6% | 44.0% | 565166 | 520 מתוך 1,192512 מתוך 1,03881 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 59.2% | 37.8% | 554936 | 542 מתוך 1,192526 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.1% | 2.8% | 929197 | 84 מתוך 1,19283 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.2% | 78.0% | 919388 | 100 מתוך 1,19272 מתוך 1,03826 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 309 | 5,690,682 | 212313 | 943 מתוך 1,192799 מתוך 1,038202 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.3% | 60.0% | 0.0% | 11.2% | 72.9% | 205 | קדימה 43.4% |
| 2009 | 44.2%▲15.9 | 54.0%▼6.0 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼10.3 | 78.4% | 224 | הליכוד 37.1% |
| 2013 | 42.7%▼1.5 | 55.6%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 1.3%▲0.4 | 80.0% | 239 | הליכוד ביתנו 34.7% |
| 2015 | 28.8%▼13.9 | 55.3%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 15.9%▲14.7 | 86.8% | 264 | המחנה הציוני 37.5% |
| אפר׳ 2019 | 37.8%▲9.0 | 56.7%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 5.5%▼10.5 | 80.4% | 275 | כחול לבן 50.2% |
| ספט׳ 2019 | 35.0%▼2.8 | 54.9%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 10.1%▲4.7 | 80.1% | 277 | כחול לבן 41.9% |
| 2020 | 43.0%▲7.9 | 56.7%▲1.8 | 0.3%▲0.3 | – | 81.7% | 291 | כחול לבן 45.4% |
| 2021 | 41.9%▼1.1 | 55.8%▼0.9 | 0.0%▼0.3 | – | 76.0% | 265 | הליכוד 31.3% |
| 2022 | 38.7%▼3.2 | 59.0%▲3.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.9% | 266 | הליכוד 29.3% |
| 2026 | 34.6%▼4.1 | 59.2%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 6.1%▲6.1 | 84.2% | 309 | ישר! 31.7% |
מפקד 2022
| גן הדרום | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 580 | 9,601,720 | 222513 | 895 מתוך 1,162768 מתוך 1,027199 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,388 | – | 676 | 1,090 מתוך 1,162955 מתוך 1,027215 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 13.4% | 12.4% | 676458 | 378 מתוך 1,151371 מתוך 1,01697 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 27.5% | 25.8% | 383023 | 722 מתוך 1,159718 מתוך 1,027176 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.7% | 25.3% | 887 | 929 מתוך 1,012920 מתוך 1,003205 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 161,400 | 104,300 | 888674 | 143 מתוך 1,160143 מתוך 1,02760 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.3% | 69.8% | 881 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גן יבנה 1.9 ק״מ · בני דרום 2.0 ק״מ · קבוצת יבנה 2.2 ק״מ · כרם ביבנה (ישיבה) 2.6 ק״מ · ניר גלים 2.8 ק״מ