נאות המכבים
שכונה בגן יבנה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות המכבים | גן יבנה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 35.2% | 32.9% | 20.5% |
| ישר! | 21.0% | 19.7% | 16.1% |
| ביחד | 9.1% | 13.2% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 8.9% | 9.7% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 7.6% | 5.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.2% | 4.1% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 5.3% | 2.7% |
| ש״ס | 3.1% | 3.1% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 2.9% | 3.2% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.3% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 54.8% | 52.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.6% | 41.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 5.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.2% | 78.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 827 | 15,610 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.1% | 48.9% | 0.1% | 9.9% | 66.4% | 966 | קדימה 30.4% |
| 2009 | 60.5%▲20.4 | 37.0%▼11.9 | 0.1%±0.0 | 0.8%▼9.1 | 70.1% | 1,085 | הליכוד 29.6% |
| 2013 | 50.4%▼10.1 | 42.0%▲5.1 | 0.1%±0.0 | 4.5%▲3.7 | 70.7% | 1,183 | הליכוד ביתנו 29.0% |
| 2015 | 54.6%▲4.2 | 31.9%▼10.1 | 0.0%▼0.1 | 13.3%▲8.8 | 74.1% | 1,284 | הליכוד 33.6% |
| אפר׳ 2019 | 59.1%▲4.5 | 32.8%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 7.6%▼5.7 | 73.6% | 1,307 | הליכוד 39.2% |
| ספט׳ 2019 | 50.2%▼8.8 | 37.5%▲4.7 | 0.1%▲0.1 | 12.0%▲4.4 | 72.7% | 1,286 | הליכוד 38.3% |
| 2020 | 55.2%▲5.0 | 44.4%▲6.9 | 0.1%±0.0 | – | 72.4% | 1,296 | הליכוד 45.4% |
| 2021 | 52.8%▼2.4 | 45.3%▲0.9 | 0.1%±0.0 | – | 71.8% | 1,276 | הליכוד 39.6% |
| 2022 | 60.8%▲7.9 | 37.5%▼7.8 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 69.4% | 813 | הליכוד 41.3% |
| 2026 | 54.8%▼6.0 | 40.6%▲3.1 | 0.0%▼0.1 | 4.6%▲4.6 | 73.2% | 827 | הליכוד 35.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | חילוני | 3,930 | 827 | 54.8% | 40.6% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.