גבעת סביון
שכונה בגני תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 54.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 16.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת סביון | גני תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.9% | 30.9% | 16.1% |
| הליכוד | 13.6% | 17.1% | 20.5% |
| ש״ס | 13.6% | 4.5% | 5.3% |
| ביחד | 12.6% | 18.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 9.5% | 9.5% | 6.4% |
| יהדות התורה | 5.3% | 1.1% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.6% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.5% | 3.4% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 3.4% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 3.4% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.8% | 31.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 54.8% | 64.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.8% | 81.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,630 | 14,994 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.9% | 54.3% | 0.1% | 12.9% | 73.6% | 1,860 | קדימה 30.6% |
| 2009 | 30.3%▼1.7 | 66.7%▲12.4 | 0.1%±0.0 | 0.8%▼12.1 | 74.6% | 1,245 | קדימה 40.6% |
| 2013 | 25.4%▼4.9 | 70.2%▲3.5 | 0.1%±0.0 | 2.7%▲1.9 | 76.9% | 1,278 | יש עתיד 30.4% |
| 2015 | 27.8%▲2.3 | 65.7%▼4.5 | 0.1%±0.0 | 6.3%▲3.6 | 78.3% | 1,250 | המחנה הציוני 42.3% |
| אפר׳ 2019 | 28.2%▲0.4 | 68.3%▲2.6 | 0.1%±0.0 | 3.5%▼2.9 | 75.1% | 1,186 | כחול לבן 54.5% |
| ספט׳ 2019 | 23.4%▼4.7 | 71.2%▲2.9 | 0.3%▲0.2 | 4.7%▲1.2 | 74.2% | 1,170 | כחול לבן 55.6% |
| 2020 | 26.3%▲2.9 | 73.3%▲2.1 | 0.3%±0.0 | – | 74.4% | 1,174 | כחול לבן 59.2% |
| 2021 | 24.7%▼1.6 | 73.0%▼0.3 | 0.2%▼0.1 | – | 74.2% | 1,147 | יש עתיד 30.3% |
| 2022 | 25.8%▲1.1 | 71.6%▼1.4 | 0.5%▲0.4 | 0.0% | 74.3% | 1,143 | יש עתיד 43.0% |
| 2026 | 42.8%▲17.0 | 54.8%▼16.8 | 0.2%▼0.3 | 2.0%▲2.0 | 78.8% | 1,630 | ישר! 27.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | חילוני | 3,820 | 1,630 | 42.8% | 54.8% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.