גני תקווה
סמל למ״ס 229 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 23,650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני תקווה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.9% | 16.1% | 615644 | 461 מתוך 1,192453 מתוך 1,038132 מתוך 233 |
| ביחד | 18.9% | 9.3% | 898877 | 124 מתוך 1,192124 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| הליכוד | 17.1% | 20.5% | 635861 | 438 מתוך 1,192429 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 9.5% | 6.4% | 555143 | 530 מתוך 1,192512 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 5.9% | 787780 | 253 מתוך 1,192225 מתוך 1,03845 מתוך 233 |
| ש״ס | 4.5% | 5.3% | 848285 | 182 מתוך 1,192178 מתוך 1,03835 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.4% | 5.7% | 494252 | 597 מתוך 1,192590 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534662 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,03885 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595354 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514555 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.1% | 5.5% | 919090 | 107 מתוך 1,192103 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 31.2% | 44.0% | 544862 | 552 מתוך 1,192542 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 64.9% | 37.8% | 585342 | 497 מתוך 1,192483 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595354 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788063 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 14,994 | 5,690,682 | 949490 | 77 מתוך 1,19259 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.0% | 50.3% | 0.1% | 12.8% | 71.2% | 6,503 | קדימה 29.5% |
| 2009 | 47.5%▲11.5 | 49.7%▼0.6 | 0.2%▲0.2 | 0.5%▼12.3 | 72.0% | 6,925 | קדימה 31.5% |
| 2013 | 40.6%▼6.9 | 54.2%▲4.5 | 0.2%▼0.1 | 3.2%▲2.7 | 76.5% | 8,170 | יש עתיד 24.8% |
| 2015 | 39.9%▼0.7 | 51.1%▼3.1 | 0.1%▼0.1 | 8.7%▲5.5 | 79.1% | 9,116 | המחנה הציוני 30.8% |
| אפר׳ 2019 | 40.2%▲0.3 | 55.1%▲4.0 | 0.1%±0.0 | 4.3%▼4.3 | 78.7% | 11,010 | כחול לבן 45.8% |
| ספט׳ 2019 | 37.2%▼3.0 | 58.2%▲3.1 | 0.2%±0.0 | 4.2%▼0.2 | 77.9% | 11,196 | כחול לבן 46.2% |
| 2020 | 39.7%▲2.5 | 59.8%▲1.6 | 0.3%▲0.1 | – | 78.0% | 11,460 | כחול לבן 50.2% |
| 2021 | 36.5%▼3.2 | 61.8%▲2.0 | 0.1%▼0.2 | – | 75.4% | 11,730 | יש עתיד 27.0% |
| 2022 | 36.8%▲0.3 | 61.2%▼0.6 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 75.8% | 12,704 | יש עתיד 34.8% |
| 2026 | 31.2%▼5.6 | 64.9%▲3.7 | 0.2%±0.0 | 3.4%▲3.4 | 81.5% | 14,994 | ישר! 30.9% |
מפקד 2022
| גני תקווה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 23,650 | 9,601,720 | 939489 | 79 מתוך 1,16259 מתוך 1,02725 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 14,509 | – | 999999 | 15 מתוך 1,16213 מתוך 1,0274 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 15.3% | 12.4% | 797674 | 247 מתוך 1,151244 מתוך 1,01661 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.8% | 25.8% | 797672 | 243 מתוך 1,159241 מתוך 1,02763 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.6% | 25.3% | 313130 | 697 מתוך 1,012688 מתוך 1,003153 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 174,400 | 104,300 | 939284 | 83 מתוך 1,16083 מתוך 1,02738 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.1% | 69.8% | 336 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.