יפה נוף
שכונה בגני תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,270 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יפה נוף | גני תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.4% | 30.9% | 16.1% |
| הליכוד | 19.6% | 17.1% | 20.5% |
| ביחד | 18.3% | 18.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.5% | 9.5% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.6% | 5.9% |
| ש״ס | 3.9% | 4.5% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 3.4% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 3.4% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 3.4% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 1.1% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.9% | 31.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 64.9% | 64.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.1% | 81.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,335 | 14,994 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.9% | 54.5% | 0.1% | 13.6% | 69.7% | 3,718 | קדימה 32.5% |
| 2009 | 45.7%▲14.8 | 51.4%▼3.1 | 0.2%▲0.1 | 0.5%▼13.1 | 71.0% | 3,608 | קדימה 32.4% |
| 2013 | 36.7%▼9.0 | 57.3%▲5.9 | 0.2%▼0.1 | 3.6%▲3.1 | 74.4% | 3,964 | יש עתיד 25.6% |
| 2015 | 37.0%▲0.4 | 52.5%▼4.8 | 0.1%▼0.1 | 10.2%▲6.6 | 77.1% | 4,117 | המחנה הציוני 31.5% |
| אפר׳ 2019 | 40.1%▲3.1 | 54.2%▲1.8 | 0.1%±0.0 | 5.4%▼4.8 | 75.9% | 4,087 | כחול לבן 43.4% |
| ספט׳ 2019 | 38.3%▼1.8 | 57.7%▲3.4 | 0.2%▲0.1 | 3.6%▼1.8 | 74.8% | 4,086 | כחול לבן 43.7% |
| 2020 | 41.5%▲3.2 | 58.0%▲0.3 | 0.2%▲0.1 | – | 74.7% | 4,008 | כחול לבן 47.9% |
| 2021 | 37.6%▼3.8 | 60.3%▲2.3 | 0.1%▼0.2 | – | 72.7% | 3,889 | יש עתיד 25.5% |
| 2022 | 39.9%▲2.2 | 57.9%▼2.4 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 73.1% | 3,926 | יש עתיד 32.5% |
| 2026 | 31.9%▼8.0 | 64.9%▲6.9 | 0.2%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 79.1% | 5,335 | ישר! 30.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | חילוני | 5,270 | 5,335 | 31.9% | 64.9% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.