גת (קיבוץ)

סמל למ״ס 340 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית יואב · אוכלוסייה 920 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 86.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 2.4%2009: מחנה נתניהו 8.7%2013: מחנה נתניהו 6.1%2015: מחנה נתניהו 7.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 8.3%2020: מחנה נתניהו 12.3%2021: מחנה נתניהו 8.5%2022: מחנה נתניהו 7.8%2026: מחנה נתניהו 7.0%2006: המחנה שמולו 89.4%2009: המחנה שמולו 86.2%2013: המחנה שמולו 88.2%2015: המחנה שמולו 84.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 88.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 88.0%2020: המחנה שמולו 87.2%2021: המחנה שמולו 89.4%2022: המחנה שמולו 89.7%2026: המחנה שמולו 86.8%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.4%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגת (קיבוץ)ישראלאחוזוןדירוג
ישר!38.6%16.1%838186197 מתוך 1,192193 מתוך 1,03837 מתוך 261
הדמוקרטים25.4%6.4%858388182 מתוך 1,192180 מתוך 1,03832 מתוך 261
ביחד18.6%9.3%888692135 מתוך 1,192135 מתוך 1,03822 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.8%2.7%908988108 מתוך 1,192108 מתוך 1,03833 מתוך 261
ישראל ביתנו4.3%5.9%585463484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03892 מתוך 261
הליכוד4.1%20.5%231428919 מתוך 1,192891 מתוך 1,038187 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות1.4%5.1%231222902 מתוך 1,192893 מתוך 1,038202 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.8%1.7%251526866 מתוך 1,192854 מתוך 1,038186 מתוך 261
עוצמה יהודית0.6%5.7%18818958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038209 מתוך 261
רע״ם0.2%5.9%556355430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364041622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261
גוש ביבי7.0%44.0%19920965 מתוך 1,192940 מתוך 1,038208 מתוך 261
גוש השינוי86.8%37.8%878589155 מתוך 1,192155 מתוך 1,03828 מתוך 261
המפלגות הערביות0.2%14.7%404645615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261
לא התחייבו לגוש5.8%2.8%908988110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03833 מתוך 261
אחוז הצבעה72.8%78.0%212027944 מתוך 1,192832 מתוך 1,038192 מתוך 261
קולות כשרים4855,690,682455059656 מתוך 1,192521 מתוך 1,038107 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20062.4%89.4%0.0%7.8%62.7%245מרצ-יחד 44.9%
20098.7%▲6.286.2%▼3.20.4%▲0.42.8%▼5.066.2%253קדימה 32.8%
20136.1%▼2.688.2%▲2.10.0%▼0.41.6%▼1.270.9%314העבודה 31.2%
20157.9%▲1.884.6%▼3.60.6%▲0.66.3%▲4.870.5%331המחנה הציוני 51.4%
אפר׳ 20197.7%▼0.288.3%▲3.70.3%▼0.33.8%▼2.572.7%392כחול לבן 55.1%
ספט׳ 20198.3%▲0.688.0%▼0.30.3%±0.03.3%▼0.671.8%399כחול לבן 52.1%
202012.3%▲4.087.2%▼0.70.2%±0.0–72.3%407כחול לבן 61.9%
20218.5%▼3.889.4%▲2.10.0%▼0.2–70.7%423יש עתיד 25.8%
20227.8%▼0.789.7%▲0.30.2%▲0.20.0%70.2%437יש עתיד 40.0%
20267.0%▼0.886.8%▼2.90.2%±0.05.8%▲5.872.8%485ישר! 38.6%

מפקד 2022

גת (קיבוץ)ישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)9209,601,720505565578 מתוך 1,162456 מתוך 1,02784 מתוך 241
תושבים לקמ״ר2,369–434857660 מתוך 1,162530 מתוך 1,027104 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3530706681275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241
בני 65 ומעלה14.9%12.4%777482264 מתוך 1,151260 מתוך 1,01642 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)43.7%25.8%817984215 מתוך 1,159214 מתוך 1,02738 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)21.6%25.3%656572352 מתוך 1,012346 מתוך 1,00359 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)169,300104,300919092105 מתוך 1,160105 מתוך 1,02720 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202279.7%69.8%526 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים