מנוחה

סמל למ״ס 2030 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית לכיש · אוכלוסייה 790 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 87.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 69.4%2009: מחנה נתניהו 84.5%2013: מחנה נתניהו 83.1%2015: מחנה נתניהו 84.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 85.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 81.7%2020: מחנה נתניהו 90.1%2021: מחנה נתניהו 87.0%2022: מחנה נתניהו 91.8%2026: מחנה נתניהו 87.4%2006: המחנה שמולו 29.3%2009: המחנה שמולו 14.9%2013: המחנה שמולו 14.2%2015: המחנה שמולו 10.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 10.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 9.5%2020: המחנה שמולו 9.9%2021: המחנה שמולו 12.4%2022: המחנה שמולו 8.2%2026: המחנה שמולו 9.9%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמנוחהישראלאחוזוןדירוג
הליכוד54.5%20.5%97979631 מתוך 1,19231 מתוך 1,03811 מתוך 261
עוצמה יהודית24.3%5.7%99999812 מתוך 1,19212 מתוך 1,0386 מתוך 261
ישר!6.4%16.1%271932866 מתוך 1,192834 מתוך 1,038176 מתוך 261
ש״ס4.0%5.3%828076205 מתוך 1,192201 מתוך 1,03862 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות2.7%5.1%433542654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038151 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.7%2.7%453844627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038143 מתוך 261
ביחד1.9%9.3%211124943 מתוך 1,192924 מתוך 1,038199 מתוך 261
ישראל ביתנו1.6%5.9%282134849 מתוך 1,192814 מתוך 1,038172 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.6%1.7%494149582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038129 מתוך 261
נעם מתחת לאחוז החסימה0.3%0.2%858382144 מתוך 1,192142 מתוך 1,03835 מתוך 261
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי87.4%44.0%878584152 מתוך 1,192151 מתוך 1,03842 מתוך 261
גוש השינוי9.9%37.8%221529930 מתוך 1,192886 מתוך 1,038185 מתוך 261
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש2.7%2.8%453744635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038143 מתוך 261
אחוז הצבעה84.4%78.0%92948794 מתוך 1,19266 מתוך 1,03835 מתוך 261
קולות כשרים3745,690,682303342837 מתוך 1,192695 מתוך 1,038151 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200669.4%29.3%0.0%1.4%55.2%147ש״ס 23.8%
200984.5%▲15.114.9%▼14.30.0%±0.00.0%▼1.465.6%181הליכוד 50.8%
201383.1%▼1.414.2%▼0.70.0%±0.02.7%▲2.767.3%225הליכוד ביתנו 40.9%
201584.4%▲1.310.6%▼3.60.0%±0.05.0%▲2.378.1%282הליכוד 65.2%
אפר׳ 201985.5%▲1.110.8%▲0.10.0%±0.03.7%▼1.378.1%325הליכוד 63.4%
ספט׳ 201981.7%▼3.99.5%▼1.30.0%±0.08.6%▲4.977.1%327הליכוד 58.1%
202090.1%▲8.49.9%▲0.50.0%±0.0–80.1%342הליכוד 68.1%
202187.0%▼3.012.4%▲2.40.0%±0.0–76.0%339הליכוד 50.1%
202291.8%▲4.88.2%▼4.20.0%±0.00.0%79.8%366הליכוד 47.8%
202687.4%▼4.49.9%▲1.70.0%±0.02.7%▲2.784.4%374הליכוד 54.5%

מפקד 2022

מנוחהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7909,601,720394451698 מתוך 1,162574 מתוך 1,027118 מתוך 241
תושבים לקמ״ר2,400–455059639 מתוך 1,162509 מתוך 1,027100 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני3030373140678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241
בני 65 ומעלה8.0%12.4%322535784 מתוך 1,151760 מתוך 1,016154 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)16.7%25.8%181021952 מתוך 1,159918 מתוך 1,027190 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)14.7%25.3%393951615 מתוך 1,012606 מתוך 1,00399 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)106,400104,300332534774 מתוך 1,160767 מתוך 1,027159 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202269.8%69.8%900 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים