זבדיאל
סמל למ״ס 815 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית שפיר · אוכלוסייה 770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 93.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | זבדיאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.0% | 20.5% | 898783 | 132 מתוך 1,192131 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| ש״ס | 23.3% | 5.3% | 999999 | 14 מתוך 1,19214 מתוך 1,0384 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 19.9% | 5.7% | 979692 | 41 מתוך 1,19240 מתוך 1,03821 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.9% | 5.1% | 676265 | 392 מתוך 1,192388 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534652 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,038121 מתוך 261 |
| ביחד | 1.8% | 9.3% | 201023 | 948 מתוך 1,192929 מתוך 1,038200 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 1.6% | 5.5% | 949393 | 74 מתוך 1,19270 מתוך 1,03818 מתוך 261 |
| ישר! | 1.6% | 16.1% | 17921 | 987 מתוך 1,192942 מתוך 1,038206 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271829 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038181 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 93.5% | 44.0% | 929191 | 98 מתוך 1,19297 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 3.4% | 37.8% | 14819 | 1,026 מתוך 1,192958 מתוך 1,038212 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 90.9% | 78.0% | 10010099 | 5 מתוך 1,1923 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 447 | 5,690,682 | 404553 | 711 מתוך 1,192574 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 91.6% | 7.6% | 0.0% | 0.8% | 77.3% | 238 | ש״ס 35.7% |
| 2009 | 97.6%▲6.1 | 2.0%▼5.6 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.8 | 74.6% | 255 | ש״ס 40.4% |
| 2013 | 74.4%▼23.2 | 4.7%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 20.9%▲20.9 | 79.3% | 297 | הליכוד ביתנו 28.3% |
| 2015 | 93.2%▲18.8 | 3.6%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 3.2%▼17.6 | 82.9% | 308 | הליכוד 52.9% |
| אפר׳ 2019 | 94.7%▲1.5 | 2.4%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼0.9 | 84.4% | 338 | הליכוד 55.6% |
| ספט׳ 2019 | 96.6%▲1.9 | 2.3%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼1.2 | 85.0% | 349 | הליכוד 56.4% |
| 2020 | 96.9%▲0.3 | 3.1%▲0.8 | 0.0%±0.0 | – | 85.1% | 353 | הליכוד 61.8% |
| 2021 | 95.8%▼1.1 | 3.4%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 84.9% | 354 | הליכוד 55.6% |
| 2022 | 97.2%▲1.4 | 2.3%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 87.5% | 391 | הליכוד 41.4% |
| 2026 | 93.5%▼3.7 | 3.4%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲3.1 | 90.9% | 447 | הליכוד 43.0% |
מפקד 2022
| זבדיאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 770 | 9,601,720 | 384249 | 716 מתוך 1,162592 מתוך 1,027121 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,887 | – | 242729 | 886 מתוך 1,162753 מתוך 1,027171 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252126 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027166 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.1% | 12.4% | 484251 | 596 מתוך 1,151581 מתוך 1,016115 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.5% | 25.8% | 15818 | 980 מתוך 1,159940 מתוך 1,027197 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.7% | 25.3% | 262741 | 745 מתוך 1,012736 מתוך 1,003122 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 87,000 | 104,300 | 13711 | 1,004 מתוך 1,160958 מתוך 1,027213 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.0% | 69.8% | 433 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ניר בנים 1.5 ק״מ · מנוחה 1.6 ק״מ · אלומה 1.8 ק״מ · ורדון 2.1 ק״מ · סגולה 2.3 ק״מ