ניר בנים
סמל למ״ס 553 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ניר בנים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 49.0% | 16.1% | 999998 | 12 מתוך 1,19210 מתוך 1,0385 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 19.0% | 6.4% | 726979 | 325 מתוך 1,192319 מתוך 1,03856 מתוך 261 |
| ביחד | 13.6% | 9.3% | 625668 | 454 מתוך 1,192453 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737275 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.6% | 20.5% | 211225 | 944 מתוך 1,192915 מתוך 1,038195 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 5.1% | 463843 | 631 מתוך 1,192627 מתוך 1,038144 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352634 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,038170 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342528 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038186 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514551 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848285 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03838 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 10.5% | 44.0% | 261727 | 878 מתוך 1,192855 מתוך 1,038191 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 86.8% | 37.8% | 878589 | 155 מתוך 1,192155 מתוך 1,03828 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404645 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342534 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 78.5% | 78.0% | 525252 | 567 מתוך 1,192488 מתוך 1,038125 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 478 | 5,690,682 | 444958 | 664 מתוך 1,192528 מתוך 1,038109 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.8% | 77.5% | 0.0% | 13.5% | 76.6% | 333 | קדימה 36.0% |
| 2009 | 15.1%▲7.3 | 80.9%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 1.4%▼12.1 | 75.1% | 345 | קדימה 46.1% |
| 2013 | 13.5%▼1.6 | 82.9%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲0.4 | 76.3% | 386 | העבודה 32.4% |
| 2015 | 14.6%▲1.1 | 76.1%▼6.8 | 0.0%±0.0 | 9.0%▲7.2 | 80.7% | 431 | המחנה הציוני 57.3% |
| אפר׳ 2019 | 12.3%▼2.3 | 84.4%▲8.3 | 0.2%▲0.2 | 2.9%▼6.2 | 80.5% | 486 | כחול לבן 65.4% |
| ספט׳ 2019 | 11.1%▼1.2 | 84.6%▲0.2 | 0.4%▲0.2 | 3.9%▲1.0 | 77.0% | 467 | כחול לבן 64.9% |
| 2020 | 12.2%▲1.1 | 87.1%▲2.6 | 0.2%▼0.2 | – | 73.2% | 443 | כחול לבן 69.5% |
| 2021 | 10.7%▼1.5 | 88.0%▲0.9 | 0.2%±0.0 | – | 73.2% | 450 | יש עתיד 34.4% |
| 2022 | 12.0%▲1.3 | 87.4%▼0.6 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 76.2% | 459 | יש עתיד 42.3% |
| 2026 | 10.5%▼1.5 | 86.8%▼0.5 | 0.2%▼0.2 | 2.1%▲2.1 | 78.5% | 478 | ישר! 49.0% |
מפקד 2022
| ניר בנים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 820 | 9,601,720 | 424653 | 664 מתוך 1,162541 מתוך 1,027112 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,998 | – | 283234 | 835 מתוך 1,162702 מתוך 1,027159 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838193 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02713 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 13.3% | 12.4% | 676375 | 379 מתוך 1,151372 מתוך 1,01658 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.1% | 25.8% | 747178 | 302 מתוך 1,159300 מתוך 1,02753 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.1% | 25.3% | 535362 | 473 מתוך 1,012466 מתוך 1,00380 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 144,800 | 104,300 | 767377 | 281 מתוך 1,160279 מתוך 1,02756 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.1% | 69.8% | 643 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- זרחיה 1.4 ק״מ · זבדיאל 1.5 ק״מ · סגולה 2.4 ק״מ · אלומה 2.5 ק״מ · קוממיות 2.6 ק״מ