נחלה

סמל למ״ס 2045 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית יואב · אוכלוסייה 730 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 70.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 68.5%2009: מחנה נתניהו 74.1%2013: מחנה נתניהו 57.0%2015: מחנה נתניהו 59.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 67.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 51.6%2020: מחנה נתניהו 74.8%2021: מחנה נתניהו 72.4%2022: מחנה נתניהו 74.9%2026: מחנה נתניהו 70.0%2006: המחנה שמולו 23.6%2009: המחנה שמולו 23.6%2013: המחנה שמולו 28.5%2015: המחנה שמולו 23.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 26.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 20.3%2020: המחנה שמולו 24.7%2021: המחנה שמולו 24.7%2022: המחנה שמולו 23.9%2026: המחנה שמולו 23.5%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנחלהישראלאחוזוןדירוג
הליכוד36.9%20.5%858376183 מתוך 1,192181 מתוך 1,03863 מתוך 261
ישר!14.6%16.1%393244728 מתוך 1,192710 מתוך 1,038146 מתוך 261
עוצמה יהודית13.9%5.7%878577151 מתוך 1,192150 מתוך 1,03861 מתוך 261
ש״ס9.6%5.3%95949464 מתוך 1,19263 מתוך 1,03817 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות6.2%5.1%736974317 מתוך 1,192315 מתוך 1,03867 מתוך 261
ביחד6.2%9.3%362742754 מתוך 1,192751 מתוך 1,038150 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה6.2%2.7%93929073 מתוך 1,19273 מתוך 1,03825 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.4%1.7%696467354 מתוך 1,192351 מתוך 1,03882 מתוך 261
הדמוקרטים2.2%6.4%343144774 מתוך 1,192711 מתוך 1,038144 מתוך 261
יהדות התורה1.0%5.5%908990112 מתוך 1,192108 מתוך 1,03826 מתוך 261
ישראל ביתנו0.5%5.9%181025963 מתוך 1,192920 מתוך 1,038194 מתוך 261
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364041622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261
גוש ביבי70.0%44.0%757272294 מתוך 1,192292 מתוך 1,03875 מתוך 261
גוש השינוי23.5%37.8%342740788 מתוך 1,192759 מתוך 1,038156 מתוך 261
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש6.2%2.8%93929075 מתוך 1,19274 מתוך 1,03825 מתוך 261
אחוז הצבעה84.6%78.0%93948781 מתוך 1,19255 מתוך 1,03832 מתוך 261
קולות כשרים4175,690,682364050761 מתוך 1,192621 מתוך 1,038129 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200668.5%23.6%0.0%6.9%69.0%203ש״ס 29.6%
200974.1%▲5.623.6%±0.00.0%±0.00.0%▼6.966.4%216ש״ס 28.7%
201357.0%▼17.028.5%▲4.90.0%±0.013.3%▲13.375.2%263הבית היהודי 22.4%
201559.7%▲2.723.9%▼4.60.0%±0.015.8%▲2.586.0%335הליכוד 34.0%
אפר׳ 201967.2%▲7.526.4%▲2.50.0%±0.05.9%▼9.981.9%390הליכוד 39.2%
ספט׳ 201951.6%▼15.620.3%▼6.10.0%±0.028.1%▲22.281.3%384הליכוד 31.0%
202074.8%▲23.224.7%▲4.40.5%▲0.5–82.1%385הליכוד 47.0%
202172.4%▼2.424.7%±0.00.0%▼0.5–79.1%377הליכוד 39.0%
202274.9%▲2.523.9%▼0.80.0%±0.00.0%82.6%398הליכוד 33.4%
202670.0%▼4.823.5%▼0.40.0%±0.06.2%▲6.284.6%417הליכוד 36.9%

מפקד 2022

נחלהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7309,601,720343843756 מתוך 1,162631 מתוך 1,027137 מתוך 241
תושבים לקמ״ר2,147–354045752 מתוך 1,162620 מתוך 1,027134 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני3130423648598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241
בני 65 ומעלה10.4%12.4%504555569 מתוך 1,151555 מתוך 1,016105 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)24.9%25.8%332541776 מתוך 1,159769 מתוך 1,027139 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)11.4%25.3%252541754 מתוך 1,012745 מתוך 1,003124 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)127,800104,300615662455 מתוך 1,160452 מתוך 1,02791 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202290.2%69.8%129 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים