גבים

סמל למ״ס 424 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית שער הנגב · אוכלוסייה 630 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 82.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.4%2009: מחנה נתניהו 10.5%2013: מחנה נתניהו 8.0%2015: מחנה נתניהו 10.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 7.7%2020: מחנה נתניהו 8.8%2021: מחנה נתניהו 10.3%2022: מחנה נתניהו 11.6%2026: מחנה נתניהו 14.9%2006: המחנה שמולו 88.2%2009: המחנה שמולו 84.2%2013: המחנה שמולו 86.6%2015: המחנה שמולו 82.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 86.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.2%2020: המחנה שמולו 90.3%2021: המחנה שמולו 86.7%2022: המחנה שמולו 86.3%2026: המחנה שמולו 82.5%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 1.0%2013: מפלגות ערביות 0.4%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.6%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגביםישראלאחוזוןדירוג
ישר!36.1%16.1%777482275 מתוך 1,192268 מתוך 1,03848 מתוך 261
הדמוקרטים24.2%6.4%838187200 מתוך 1,192197 מתוך 1,03836 מתוך 261
ביחד16.5%9.3%777482270 מתוך 1,192269 מתוך 1,03848 מתוך 261
הליכוד6.7%20.5%352737770 מתוך 1,192747 מתוך 1,038163 מתוך 261
ישראל ביתנו5.7%5.9%797882242 מתוך 1,192214 מתוך 1,03848 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה3.1%1.7%797678241 מתוך 1,192238 מתוך 1,03855 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות2.8%5.1%453843649 מתוך 1,192644 מתוך 1,038150 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.3%2.7%383036712 מתוך 1,192707 מתוך 1,038162 מתוך 261
עוצמה יהודית1.8%5.7%352629768 מתוך 1,192758 מתוך 1,038183 מתוך 261
ש״ס0.5%5.3%534852519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038122 מתוך 261
רע״ם0.3%5.9%647361344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03887 מתוך 261
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי14.9%44.0%362835758 מתוך 1,192742 מתוך 1,038169 מתוך 261
גוש השינוי82.5%37.8%787582260 מתוך 1,192257 מתוך 1,03848 מתוך 261
המפלגות הערביות0.3%14.7%495652518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261
לא התחייבו לגוש2.3%2.8%383036720 מתוך 1,192711 מתוך 1,038163 מתוך 261
אחוז הצבעה76.3%78.0%363641758 מתוך 1,192662 מתוך 1,038155 מתוך 261
קולות כשרים3885,690,682323546812 מתוך 1,192671 מתוך 1,038142 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.4%88.2%0.0%10.4%76.3%211העבודה-מימד 62.1%
200910.5%▲9.184.2%▼3.91.0%▲1.01.0%▼9.576.0%209העבודה 38.8%
20138.0%▼2.586.6%▲2.30.4%▼0.53.8%▲2.874.7%238העבודה 40.8%
201510.4%▲2.482.5%▼4.00.0%▼0.47.1%▲3.376.2%269המחנה הציוני 54.6%
אפר׳ 20199.0%▼1.486.9%▲4.40.3%▲0.33.8%▼3.376.8%344כחול לבן 52.9%
ספט׳ 20197.7%▼1.387.2%▲0.30.3%±0.04.6%▲0.877.1%351כחול לבן 45.0%
20208.8%▲1.190.3%▲3.10.6%▲0.3–74.2%340כחול לבן 55.9%
202110.3%▲1.586.7%▼3.60.3%▼0.3–73.1%339העבודה 33.3%
202211.6%▲1.386.3%▼0.40.0%▼0.30.0%69.8%328יש עתיד 29.0%
202614.9%▲3.482.5%▼3.80.3%▲0.32.3%▲2.376.3%388ישר! 36.1%

מפקד 2022

גביםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6309,601,720252832859 מתוך 1,162732 מתוך 1,027164 מתוך 241
תושבים לקמ״ר1,165–2311,135 מתוך 1,1621,000 מתוך 1,027238 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3330545065443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02764 מתוך 241
בני 65 ומעלה10.7%12.4%524758546 מתוך 1,151532 מתוך 1,01698 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)37.2%25.8%615668453 מתוך 1,159451 מתוך 1,02777 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)15.6%25.3%434455570 מתוך 1,012561 מתוך 1,00394 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)104,400104,300312331800 מתוך 1,160791 מתוך 1,027164 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202275.3%69.8%714 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים