יכיני
סמל למ״ס 811 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית שער הנגב · אוכלוסייה 740 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 85.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יכיני | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 52.7% | 20.5% | 969694 | 45 מתוך 1,19245 מתוך 1,03816 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 18.0% | 5.7% | 949488 | 63 מתוך 1,19262 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.1% | 5.1% | 777378 | 275 מתוך 1,192273 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| ישר! | 5.9% | 16.1% | 261932 | 878 מתוך 1,192845 מתוך 1,038179 מתוך 261 |
| ש״ס | 5.4% | 5.3% | 878582 | 154 מתוך 1,192151 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| ביחד | 3.3% | 9.3% | 261731 | 873 מתוך 1,192859 מתוך 1,038178 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534652 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,038121 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.4% | 6.4% | 272538 | 860 מתוך 1,192774 מתוך 1,038160 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.2% | 5.9% | 251730 | 887 מתוך 1,192851 מתוך 1,038180 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362735 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.7% | 5.5% | 868486 | 155 מתוך 1,192151 מתוך 1,03834 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 85.1% | 44.0% | 868482 | 173 מתוך 1,192172 מתוך 1,03847 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 11.8% | 37.8% | 241731 | 901 מתוך 1,192859 מתוך 1,038180 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454648 | 638 מתוך 1,192553 מתוך 1,038133 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 423 | 5,690,682 | 374152 | 749 מתוך 1,192610 מתוך 1,038125 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 67.4% | 30.0% | 0.0% | 1.7% | 62.4% | 230 | ש״ס 22.6% |
| 2009 | 80.2%▲12.8 | 18.3%▼11.7 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼1.4 | 68.5% | 262 | הליכוד 49.6% |
| 2013 | 67.0%▼13.2 | 28.3%▲10.0 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲2.8 | 78.0% | 318 | הליכוד ביתנו 39.9% |
| 2015 | 82.3%▲15.3 | 7.7%▼20.6 | 0.0%±0.0 | 10.0%▲6.9 | 80.4% | 350 | הליכוד 63.1% |
| אפר׳ 2019 | 80.7%▼1.5 | 12.6%▲4.9 | 0.0%±0.0 | 6.2%▼3.8 | 78.6% | 374 | הליכוד 61.2% |
| ספט׳ 2019 | 82.5%▲1.7 | 14.3%▲1.7 | 0.0%±0.0 | 3.0%▼3.2 | 78.9% | 371 | הליכוד 61.2% |
| 2020 | 87.5%▲5.0 | 12.5%▼1.8 | 0.0%±0.0 | – | 81.0% | 383 | הליכוד 70.2% |
| 2021 | 88.5%▲1.0 | 10.1%▼2.4 | 0.0%±0.0 | – | 73.7% | 356 | הליכוד 60.4% |
| 2022 | 91.7%▲3.2 | 6.0%▼4.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 80.1% | 385 | הליכוד 59.7% |
| 2026 | 85.1%▼6.6 | 11.8%▲5.8 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲3.1 | 77.7% | 423 | הליכוד 52.7% |
מפקד 2022
| יכיני | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 740 | 9,601,720 | 353944 | 745 מתוך 1,162620 מתוך 1,027134 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,801 | – | 202323 | 928 מתוך 1,162795 מתוך 1,027186 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706681 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 15.9% | 12.4% | 817988 | 214 מתוך 1,151211 מתוך 1,01629 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.3% | 25.8% | 251731 | 859 מתוך 1,159846 מתוך 1,027165 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.6% | 25.3% | 669 | 951 מתוך 1,012942 מתוך 1,003190 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 96,800 | 104,300 | 231522 | 887 מתוך 1,160874 מתוך 1,027186 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.8% | 69.8% | 725 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבים 2.7 ק״מ · ניר משה 3.0 ק״מ · זרועה 3.6 ק״מ · תקומה 4.0 ק״מ · שבי דרום 4.2 ק״מ