ניר משה
סמל למ״ס 2047 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 58.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ניר משה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.1% | 16.1% | 777482 | 275 מתוך 1,192268 מתוך 1,03848 מתוך 261 |
| הליכוד | 21.5% | 20.5% | 706662 | 355 מתוך 1,192349 מתוך 1,038100 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 9.6% | 6.4% | 565163 | 528 מתוך 1,192510 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
| ביחד | 8.9% | 9.3% | 453753 | 654 מתוך 1,192652 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.6% | 2.7% | 979796 | 29 מתוך 1,19229 מתוך 1,03811 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 5.6% | 5.7% | 625652 | 457 מתוך 1,192452 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585463 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03892 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362835 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514551 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,038123 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.3% | 5.3% | 686465 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706773 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667569 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647361 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 32.8% | 44.0% | 554950 | 538 מתוך 1,192530 מתוך 1,038131 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 58.9% | 37.8% | 544963 | 544 מתוך 1,192527 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708169 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 7.6% | 2.8% | 979796 | 32 מתוך 1,19231 מתוך 1,03811 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 71.9% | 78.0% | 181623 | 982 מתוך 1,192867 מתוך 1,038200 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 302 | 5,690,682 | 202226 | 958 מתוך 1,192814 מתוך 1,038193 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.1% | 70.3% | 0.6% | 12.0% | 63.9% | 175 | קדימה 32.0% |
| 2009 | 32.2%▲15.1 | 63.4%▼6.9 | 0.0%▼0.6 | 2.4%▼9.6 | 66.5% | 205 | קדימה 38.0% |
| 2013 | 34.9%▲2.7 | 58.4%▼5.0 | 0.8%▲0.8 | 3.5%▲1.1 | 70.4% | 255 | העבודה 23.1% |
| 2015 | 34.3%▼0.6 | 55.7%▼2.7 | 0.0%▼0.8 | 9.3%▲5.8 | 75.5% | 280 | המחנה הציוני 38.9% |
| אפר׳ 2019 | 32.2%▼2.1 | 59.3%▲3.6 | 0.0%±0.0 | 8.1%▼1.2 | 71.5% | 295 | כחול לבן 45.4% |
| ספט׳ 2019 | 30.5%▼1.7 | 62.8%▲3.5 | 0.0%±0.0 | 6.7%▼1.5 | 69.2% | 285 | כחול לבן 40.7% |
| 2020 | 37.2%▲6.7 | 62.4%▼0.4 | 0.0%±0.0 | – | 70.0% | 290 | כחול לבן 43.4% |
| 2021 | 32.9%▼4.3 | 65.5%▲3.0 | 0.0%±0.0 | – | 72.2% | 304 | הליכוד 22.4% |
| 2022 | 35.5%▲2.7 | 59.5%▼6.0 | 1.0%▲1.0 | 0.0% | 69.3% | 301 | יש עתיד 30.2% |
| 2026 | 32.8%▼2.8 | 58.9%▼0.5 | 0.7%▼0.3 | 7.6%▲7.6 | 71.9% | 302 | ישר! 36.1% |
מפקד 2022
| ניר משה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 550 | 9,601,720 | 212325 | 917 מתוך 1,162789 מתוך 1,027180 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,765 | – | 192121 | 943 מתוך 1,162810 מתוך 1,027190 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 14.0% | 12.4% | 706778 | 339 מתוך 1,151332 מתוך 1,01653 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.9% | 25.8% | 403348 | 690 מתוך 1,159686 מתוך 1,027124 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.4% | 25.3% | 334 | 982 מתוך 1,012973 מתוך 1,003200 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,700 | 104,300 | 706669 | 348 מתוך 1,160346 מתוך 1,02773 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.6% | 69.8% | 357 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שבי דרום 1.5 ק״מ · ניר עקיבא 1.7 ק״מ · זרועה 2.2 ק״מ · יכיני 3.0 ק״מ · דורות 3.5 ק״מ