דורות
סמל למ״ס 336 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית שער הנגב · אוכלוסייה 830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דורות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.1% | 16.1% | 828085 | 208 מתוך 1,192204 מתוך 1,03841 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 29.0% | 6.4% | 898790 | 136 מתוך 1,192135 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| ביחד | 18.2% | 9.3% | 868490 | 162 מתוך 1,192162 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.9% | 524860 | 558 מתוך 1,192528 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.4% | 20.5% | 191023 | 953 מתוך 1,192924 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302128 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312230 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038180 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332433 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.8% | 5.7% | 211122 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038202 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 839478 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.8% | 799077 | 232 מתוך 1,19283 מתוך 1,03852 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 7.2% | 44.0% | 191021 | 958 מתוך 1,192933 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 89.2% | 37.8% | 919092 | 106 מתוך 1,192106 מתוך 1,03821 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 1.5% | 14.7% | 839578 | 200 מתוך 1,19251 מתוך 1,03857 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302129 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 74.8% | 78.0% | 292936 | 837 מתוך 1,192732 מתוך 1,038166 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 472 | 5,690,682 | 434857 | 677 מתוך 1,192541 מתוך 1,038113 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.4% | 87.2% | 0.7% | 8.4% | 63.9% | 298 | העבודה-מימד 54.0% |
| 2009 | 6.7%▲3.3 | 87.3%±0.0 | 1.6%▲0.9 | 1.3%▼7.1 | 67.4% | 314 | קדימה 49.4% |
| 2013 | 3.6%▼3.1 | 90.3%▲3.0 | 1.4%▼0.2 | 2.5%▲1.2 | 73.0% | 361 | העבודה 41.3% |
| 2015 | 6.5%▲2.9 | 87.2%▼3.1 | 0.0%▼1.4 | 6.0%▲3.5 | 74.9% | 382 | המחנה הציוני 64.1% |
| אפר׳ 2019 | 7.0%▲0.4 | 84.2%▼3.0 | 0.5%▲0.5 | 8.4%▲2.4 | 75.9% | 417 | כחול לבן 48.9% |
| ספט׳ 2019 | 8.4%▲1.5 | 88.4%▲4.2 | 0.2%▼0.2 | 2.7%▼5.7 | 73.3% | 404 | כחול לבן 50.2% |
| 2020 | 11.3%▲2.9 | 88.0%▼0.4 | 0.5%▲0.2 | – | 73.6% | 408 | כחול לבן 57.6% |
| 2021 | 11.8%▲0.6 | 86.2%▼1.8 | 0.5%±0.0 | – | 74.5% | 414 | העבודה 30.2% |
| 2022 | 10.8%▼1.1 | 86.3%▲0.1 | 0.7%▲0.2 | 0.0% | 71.1% | 409 | יש עתיד 36.9% |
| 2026 | 7.2%▼3.6 | 89.2%▲2.9 | 1.5%▲0.8 | 1.9%▲1.9 | 74.8% | 472 | ישר! 38.1% |
מפקד 2022
| דורות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 830 | 9,601,720 | 434754 | 657 מתוך 1,162534 מתוך 1,027108 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,941 | – | 252930 | 866 מתוך 1,162733 מתוך 1,027170 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 15.2% | 12.4% | 787583 | 249 מתוך 1,151246 מתוך 1,01639 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.5% | 25.8% | 888788 | 136 מתוך 1,159135 מתוך 1,02728 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.9% | 25.3% | 636369 | 375 מתוך 1,012369 מתוך 1,00365 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 141,500 | 104,300 | 737074 | 309 מתוך 1,160307 מתוך 1,02764 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.7% | 69.8% | 443 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ניר משה 3.5 ק״מ · ניר עקיבא 4.1 ק״מ · איבים 4.5 ק״מ · שבי דרום 4.6 ק״מ · גבים 4.6 ק״מ