גבעת זאב
סמל למ״ס 3730 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 22,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 88.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; ש״ס הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת זאב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ש״ס | 22.7% | 5.3% | 999998 | 15 מתוך 1,19215 מתוך 1,0384 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 22.6% | 5.5% | 989894 | 21 מתוך 1,19220 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| הליכוד | 20.1% | 20.5% | 686469 | 380 מתוך 1,192373 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 12.1% | 5.7% | 838171 | 200 מתוך 1,192199 מתוך 1,03838 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.9% | 5.1% | 807713 | 234 מתוך 1,192233 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| ישר! | 4.4% | 16.1% | 231558 | 911 מתוך 1,192876 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| ביחד | 2.4% | 9.3% | 231344 | 913 מתוך 1,192896 מתוך 1,03869 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453819 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 1.4% | 5.9% | 272054 | 857 מתוך 1,192822 מתוך 1,03858 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231342 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.6% | 6.4% | 161658 | 979 מתוך 1,192859 מתוך 1,03850 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817933 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.8% | 969790 | 40 מתוך 1,19229 מתוך 1,03812 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 88.2% | 44.0% | 888652 | 143 מתוך 1,192142 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 8.9% | 37.8% | 211449 | 939 מתוך 1,192895 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354074 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221342 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646563 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,03847 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 11,446 | 5,690,682 | 929397 | 96 מתוך 1,19269 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 58.3% | 28.9% | 0.0% | 11.2% | 68.6% | 4,898 | הליכוד 19.6% |
| 2009 | 74.4%▲16.1 | 22.3%▼6.5 | 0.0%±0.0 | 1.0%▼10.2 | 69.3% | 5,262 | הליכוד 43.6% |
| 2013 | 73.5%▼0.9 | 20.5%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 3.6%▲2.6 | 74.7% | 6,893 | הליכוד ביתנו 30.7% |
| 2015 | 78.2%▲4.7 | 14.5%▼6.0 | 0.1%±0.0 | 7.1%▲3.5 | 77.7% | 7,802 | הליכוד 33.9% |
| אפר׳ 2019 | 83.3%▲5.1 | 11.2%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼1.9 | 76.4% | 8,695 | הליכוד 33.4% |
| ספט׳ 2019 | 85.0%▲1.7 | 11.8%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 2.9%▼2.3 | 76.4% | 8,758 | הליכוד 31.3% |
| 2020 | 87.1%▲2.1 | 12.6%▲0.7 | 0.1%±0.0 | – | 76.5% | 8,837 | הליכוד 37.4% |
| 2021 | 85.2%▼2.0 | 13.6%▲1.0 | 0.0%±0.0 | – | 73.4% | 8,703 | הליכוד 26.5% |
| 2022 | 88.6%▲3.4 | 10.6%▼3.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 76.9% | 9,663 | ש״ס 25.4% |
| 2026 | 88.2%▼0.4 | 8.9%▼1.7 | 0.1%±0.0 | 1.3%▲1.3 | 79.8% | 11,446 | ש״ס 22.7% |
מפקד 2022
| גבעת זאב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 22,120 | 9,601,720 | 939498 | 88 מתוך 1,16265 מתוך 1,0274 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 12,426 | – | 989897 | 22 מתוך 1,16218 מתוך 1,0275 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 22 | 30 | 141361 | 988 מתוך 1,162877 מתוך 1,02744 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 8.1% | 12.4% | 322575 | 775 מתוך 1,151752 מתוך 1,01630 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.8% | 25.8% | 24169 | 879 מתוך 1,159859 מתוך 1,027112 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 33.4% | 25.3% | 878767 | 133 מתוך 1,012132 מתוך 1,00341 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 95,700 | 104,300 | 221425 | 901 מתוך 1,160886 מתוך 1,02792 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.5% | 69.8% | 455 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.