חד-נס

סמל למ״ס 4026 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 900 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 52.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 27.1%2009: מחנה נתניהו 48.6%2013: מחנה נתניהו 39.4%2015: מחנה נתניהו 38.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 35.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 37.4%2020: מחנה נתניהו 39.5%2021: מחנה נתניהו 37.5%2022: מחנה נתניהו 44.7%2026: מחנה נתניהו 40.0%2006: המחנה שמולו 48.6%2009: המחנה שמולו 48.6%2013: המחנה שמולו 54.6%2015: המחנה שמולו 47.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 51.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 55.1%2020: המחנה שמולו 59.7%2021: המחנה שמולו 56.8%2022: המחנה שמולו 52.6%2026: המחנה שמולו 52.5%2006: מפלגות ערביות 0.6%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהחד-נסישראלאחוזוןדירוג
ישר!30.1%16.1%595454482 מתוך 1,192474 מתוך 1,038189 מתוך 408
הליכוד24.6%20.5%747077312 מתוך 1,192306 מתוך 1,03896 מתוך 408
ביחד12.5%9.3%565057511 מתוך 1,192510 מתוך 1,038173 מתוך 408
עוצמה יהודית8.3%5.7%726880330 מתוך 1,192327 מתוך 1,03884 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה7.2%2.7%96969637 מתוך 1,19237 מתוך 1,03814 מתוך 408
ישראל ביתנו5.3%5.9%757467289 מתוך 1,192261 מתוך 1,038130 מתוך 408
הדמוקרטים4.7%6.4%464139641 מתוך 1,192610 מתוך 1,038247 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות4.0%5.1%595468472 מתוך 1,192468 מתוך 1,038126 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה3.0%1.7%787582252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03869 מתוך 408
ש״ס0.2%5.3%383249664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364035622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408
גוש ביבי40.0%44.0%595370495 מתוך 1,192487 מתוך 1,038122 מתוך 408
גוש השינוי52.5%37.8%514645579 מתוך 1,192561 מתוך 1,038226 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש7.2%2.8%96969639 מתוך 1,19238 מתוך 1,03815 מתוך 408
אחוז הצבעה66.4%78.0%75101,111 מתוך 1,192980 מתוך 1,038367 מתוך 408
קולות כשרים4725,690,682434847677 מתוך 1,192541 מתוך 1,038217 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200627.1%48.6%0.6%22.0%64.7%177קדימה 31.1%
200948.6%▲21.548.6%±0.00.0%▼0.60.4%▼21.669.2%257קדימה 33.9%
201339.4%▼9.254.6%▲6.00.3%▲0.32.3%▲1.968.3%355יש עתיד 23.9%
201538.4%▼1.047.3%▼7.40.0%▼0.313.8%▲11.672.9%419המחנה הציוני 25.8%
אפר׳ 201935.4%▼3.051.8%▲4.50.0%±0.011.8%▼2.063.2%398כחול לבן 44.7%
ספט׳ 201937.4%▲2.055.1%▲3.40.3%▲0.34.7%▼7.156.8%361כחול לבן 46.0%
202039.5%▲2.159.7%▲4.60.0%▼0.3–59.3%380כחול לבן 52.1%
202137.5%▼1.956.8%▼2.90.2%▲0.2–60.0%405יש עתיד 28.4%
202244.7%▲7.252.6%▼4.10.0%▼0.20.0%57.5%416יש עתיד 32.9%
202640.0%▼4.752.5%▼0.10.0%±0.07.2%▲7.266.4%472ישר! 30.1%

מפקד 2022

חד-נסישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)9009,601,720485354601 מתוך 1,162478 מתוך 1,027188 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,916–252829874 מתוך 1,162741 מתוך 1,027289 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767472196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408
בני 65 ומעלה8.1%12.4%322530775 מתוך 1,151752 מתוך 1,016282 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)29.2%25.8%413448683 מתוך 1,159679 מתוך 1,027211 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)21.7%25.3%656667348 מתוך 1,012342 מתוך 1,003104 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)98,200104,300251734866 מתוך 1,160854 מתוך 1,027266 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202266.8%69.8%941 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים