טובא-זנגרייה

סמל למ״ס 962 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 6,930 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 91.9% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.2 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.9%2009: מחנה נתניהו 5.5%2013: מחנה נתניהו 16.1%2015: מחנה נתניהו 5.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 8.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 5.2%2020: מחנה נתניהו 2.0%2021: מחנה נתניהו 19.7%2022: מחנה נתניהו 3.4%2026: מחנה נתניהו 0.6%2006: המחנה שמולו 65.5%2009: המחנה שמולו 13.1%2013: המחנה שמולו 20.8%2015: המחנה שמולו 13.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 54.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 30.6%2020: המחנה שמולו 11.9%2021: המחנה שמולו 14.2%2022: המחנה שמולו 5.9%2026: המחנה שמולו 6.4%2006: מפלגות ערביות 29.8%2009: מפלגות ערביות 79.1%2013: מפלגות ערביות 59.0%2015: מפלגות ערביות 76.9%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 32.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 54.7%2020: מפלגות ערביות 85.2%2021: מפלגות ערביות 65.3%2022: מפלגות ערביות 88.7%2026: מפלגות ערביות 91.9%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהטובא-זנגרייהישראלאחוזוןדירוג
רע״ם79.3%5.9%979510032 מתוך 1,1922 מתוך 222 מתוך 408
הרשימה המשותפת12.6%8.8%911484105 מתוך 1,19219 מתוך 2267 מתוך 408
הדמוקרטים4.9%6.4%479040635 מתוך 1,1923 מתוך 22242 מתוך 408
ישר!1.2%16.1%1557121,003 מתוך 1,1929 מתוך 22359 מתוך 408
הליכוד0.4%20.5%74381,095 מתוך 1,19211 מתוך 22368 מתוך 408
ישראל ביתנו0.2%5.9%122981,033 מתוך 1,19214 מתוך 22370 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.1%2.7%1071111,048 מתוך 1,1923 מתוך 22350 מתוך 408
עוצמה יהודית0.1%5.7%1176141,052 מתוך 1,1925 מתוך 22344 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%323840744 מתוך 1,1925 מתוך 22211 מתוך 408
ביחד0.1%9.3%74861,073 מתוך 1,19210 מתוך 22366 מתוך 408
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%769087228 מתוך 1,1922 מתוך 2240 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.1%0.8%93719472 מתוך 1,1927 מתוך 2220 מתוך 408
גוש ביבי0.6%44.0%752101,101 מתוך 1,19211 מתוך 22369 מתוך 408
גוש השינוי6.4%37.8%197614963 מתוך 1,1925 מתוך 22349 מתוך 408
המפלגות הערביות91.9%14.7%912488106 מתוך 1,19217 מתוך 2248 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%84891,061 מתוך 1,1927 מתוך 22354 מתוך 408
אחוז הצבעה76.9%78.0%392952717 מתוך 1,19216 מתוך 22192 מתוך 408
קולות כשרים3,9295,690,682868187167 מתוך 1,1925 מתוך 2252 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.9%65.5%29.8%1.1%34.6%980העבודה-מימד 54.2%
20095.5%▲3.613.1%▼52.479.1%▲49.30.4%▼0.735.7%1,121רע״ם-תע״ל 37.9%
201316.1%▲10.620.8%▲7.759.0%▼20.12.0%▲1.633.1%1,171רע״ם-תע״ל 39.2%
20155.9%▼10.213.1%▼7.776.9%▲17.81.0%▼1.146.6%1,780הרשימה המשותפת 76.9%
אפר׳ 20198.7%▲2.854.3%▲41.232.2%▼44.72.1%▲1.130.3%1,293כחול לבן 41.1%
ספט׳ 20195.2%▼3.430.6%▼23.754.7%▲22.60.2%▼1.944.2%1,924הרשימה המשותפת 54.7%
20202.0%▼3.211.9%▼18.785.2%▲30.5–51.8%2,304הרשימה המשותפת 85.2%
202119.7%▲17.614.2%▲2.365.3%▼19.9–33.0%1,505רע״ם 46.9%
20223.4%▼16.35.9%▼8.488.7%▲23.41.4%43.9%2,083רע״ם 69.1%
20260.6%▼2.86.4%▲0.591.9%▲3.20.1%▼1.376.9%3,929רע״ם 79.3%

מפקד 2022

טובא-זנגרייהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6,9309,601,720868187167 מתוך 1,1625 מתוך 2253 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,503–766282278 מתוך 1,1629 מתוך 2274 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני233015197967 מתוך 1,16215 מתוך 22373 מתוך 408
בני 65 ומעלה1.9%12.4%5521,094 מתוך 1,15121 מתוך 22400 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)10.1%25.8%55561,097 מתוך 1,15910 מתוך 21384 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)79,400104,300952121,059 מתוך 1,16011 מתוך 22359 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202255.8%69.8%1,060 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים