משמר הירדן
סמל למ״ס 732 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 910 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 64.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | משמר הירדן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 47.4% | 20.5% | 939291 | 82 מתוך 1,19282 מתוך 1,03837 מתוך 408 |
| ישר! | 12.7% | 16.1% | 373033 | 750 מתוך 1,192730 מתוך 1,038274 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 8.8% | 5.7% | 737081 | 313 מתוך 1,192311 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| ביחד | 7.6% | 9.3% | 413242 | 705 מתוך 1,192703 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 5.8% | 6.4% | 484342 | 616 מתוך 1,192590 מתוך 1,038236 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.4% | 5.1% | 696579 | 361 מתוך 1,192357 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878587 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494444 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.6% | 5.3% | 706678 | 344 מתוך 1,192337 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423447 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038212 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 64.7% | 44.0% | 726880 | 330 מתוך 1,192328 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 29.7% | 37.8% | 383135 | 736 מתוך 1,192711 מתוך 1,038267 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878587 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03851 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.2% | 78.0% | 585970 | 490 מתוך 1,192414 מתוך 1,038117 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 498 | 5,690,682 | 465150 | 639 מתוך 1,192504 מתוך 1,038203 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 48.4% | 42.7% | 0.0% | 8.5% | 64.6% | 213 | קדימה 25.4% |
| 2009 | 61.1%▲12.7 | 33.5%▼9.3 | 0.4%▲0.4 | 1.2%▼7.3 | 69.6% | 257 | הליכוד 44.0% |
| 2013 | 55.4%▼5.7 | 39.1%▲5.7 | 0.0%▼0.4 | 4.0%▲2.8 | 69.8% | 276 | הליכוד ביתנו 38.4% |
| 2015 | 60.6%▲5.2 | 28.7%▼10.4 | 0.0%±0.0 | 10.6%▲6.6 | 76.7% | 348 | הליכוד 46.0% |
| אפר׳ 2019 | 57.9%▼2.8 | 31.2%▲2.4 | 0.2%▲0.2 | 10.2%▼0.4 | 73.8% | 401 | הליכוד 44.6% |
| ספט׳ 2019 | 58.4%▲0.6 | 36.2%▲5.1 | 0.0%▼0.2 | 4.3%▼5.9 | 71.8% | 392 | הליכוד 48.0% |
| 2020 | 61.0%▲2.6 | 37.8%▲1.6 | 0.0%±0.0 | – | 76.1% | 410 | הליכוד 52.2% |
| 2021 | 63.0%▲2.1 | 34.4%▼3.4 | 0.0%±0.0 | – | 69.9% | 395 | הליכוד 47.8% |
| 2022 | 66.4%▲3.3 | 31.6%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.7% | 434 | הליכוד 44.0% |
| 2026 | 64.7%▼1.7 | 29.7%▼1.8 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 79.2% | 498 | הליכוד 47.4% |
מפקד 2022
| משמר הירדן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 910 | 9,601,720 | 485454 | 583 מתוך 1,162461 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,867 | – | 232627 | 891 מתוך 1,162758 מתוך 1,027298 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.6% | 12.4% | 575353 | 484 מתוך 1,151472 מתוך 1,016188 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.8% | 25.8% | 271834 | 849 מתוך 1,159837 מתוך 1,027266 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.9% | 25.3% | 445 | 968 מתוך 1,012959 מתוך 1,003306 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 116,400 | 104,300 | 474158 | 614 מתוך 1,160610 מתוך 1,027170 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.1% | 69.8% | 824 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גדות 2.4 ק״מ · איילת השחר 3.0 ק״מ · מחניים 3.3 ק״מ · כפר הנשיא 3.4 ק״מ · טובא-זנגרייה 4.5 ק״מ