איילת השחר
סמל למ״ס 77 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 1,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | איילת השחר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.1% | 16.1% | 706767 | 349 מתוך 1,192341 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 26.0% | 6.4% | 868481 | 173 מתוך 1,192172 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| ביחד | 17.0% | 9.3% | 807781 | 238 מתוך 1,192238 מתוך 1,03874 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.4% | 20.5% | 383144 | 735 מתוך 1,192712 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.9% | 5.9% | 828174 | 212 מתוך 1,192184 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595363 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 5.1% | 453852 | 649 מתוך 1,192644 מתוך 1,038194 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575259 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038155 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.8% | 5.7% | 211130 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038281 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534867 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 13.3% | 44.0% | 332545 | 791 מתוך 1,192774 מתוך 1,038224 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 83.0% | 37.8% | 797775 | 245 מתוך 1,192243 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595362 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038147 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.1% | 78.0% | 212129 | 932 מתוך 1,192820 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 646 | 5,690,682 | 626966 | 455 מתוך 1,192327 מתוך 1,038140 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.8% | 73.7% | 0.4% | 9.5% | 69.7% | 524 | העבודה-מימד 42.2% |
| 2009 | 17.6%▲9.8 | 77.3%▲3.7 | 0.0%▼0.4 | 0.6%▼9.0 | 67.7% | 534 | קדימה 36.7% |
| 2013 | 15.4%▼2.2 | 76.2%▼1.2 | 0.3%▲0.3 | 1.7%▲1.1 | 72.1% | 596 | העבודה 44.8% |
| 2015 | 26.6%▲11.2 | 63.2%▼12.9 | 0.1%▼0.2 | 8.2%▲6.5 | 72.9% | 718 | המחנה הציוני 48.1% |
| אפר׳ 2019 | 11.4%▼15.2 | 83.8%▲20.6 | 0.0%▼0.1 | 4.5%▼3.7 | 73.3% | 594 | כחול לבן 54.5% |
| ספט׳ 2019 | 9.5%▼1.9 | 83.7%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 5.8%▲1.3 | 69.7% | 566 | כחול לבן 51.4% |
| 2020 | 10.9%▲1.4 | 87.9%▲4.1 | 0.3%▲0.3 | – | 71.8% | 585 | כחול לבן 63.2% |
| 2021 | 11.3%▲0.4 | 86.6%▼1.3 | 0.0%▼0.3 | – | 70.8% | 574 | העבודה 29.6% |
| 2022 | 16.2%▲4.8 | 82.5%▼4.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 71.4% | 588 | יש עתיד 29.9% |
| 2026 | 13.3%▼2.8 | 83.0%▲0.5 | 0.2%▲0.2 | 3.4%▲3.4 | 73.1% | 646 | ישר! 34.1% |
מפקד 2022
| איילת השחר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,110 | 9,601,720 | 606765 | 456 מתוך 1,162336 מתוך 1,027141 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,172 | – | 626966 | 438 מתוך 1,162317 מתוך 1,027140 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888786 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02747 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 18.2% | 12.4% | 898886 | 123 מתוך 1,151122 מתוך 1,01658 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.7% | 25.8% | 423549 | 667 מתוך 1,159663 מתוך 1,027205 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.3% | 25.3% | 696972 | 310 מתוך 1,012304 מתוך 1,00389 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,300 | 104,300 | 342744 | 757 מתוך 1,160750 מתוך 1,027224 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.9% | 69.8% | 572 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה אליעזר 2.7 ק״מ · משמר הירדן 3.0 ק״מ · מחניים 3.9 ק״מ · גדות 4.1 ק״מ · חולתה 4.4 ק״מ