שדה אליעזר
סמל למ״ס 861 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מבואות החרמון · אוכלוסייה 970 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שדה אליעזר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.5% | 16.1% | 635858 | 441 מתוך 1,192433 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| הליכוד | 23.4% | 20.5% | 726975 | 326 מתוך 1,192320 מתוך 1,038100 מתוך 408 |
| ביחד | 14.0% | 9.3% | 635865 | 426 מתוך 1,192425 מתוך 1,038141 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.9% | 5.1% | 797689 | 247 מתוך 1,192246 מתוך 1,03845 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 6.9% | 5.7% | 676278 | 392 מתוך 1,192389 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 4.3% | 6.4% | 444038 | 656 מתוך 1,192623 מתוך 1,038253 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 1.7% | 858389 | 168 מתוך 1,192166 מתוך 1,03843 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494444 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352638 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.9% | 5.5% | 898894 | 120 מתוך 1,192116 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 43.6% | 44.0% | 615672 | 469 מתוך 1,192462 מתוך 1,038113 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 53.4% | 37.8% | 524745 | 569 מתוך 1,192551 מתוך 1,038224 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677757 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342536 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,038255 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 75.4% | 78.0% | 323245 | 806 מתוך 1,192704 מתוך 1,038225 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 534 | 5,690,682 | 515755 | 584 מתוך 1,192450 מתוך 1,038184 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.8% | 53.1% | 0.0% | 13.6% | 64.2% | 286 | קדימה 32.5% |
| 2009 | 50.3%▲18.5 | 46.0%▼7.2 | 0.3%▲0.3 | 0.9%▼12.7 | 66.1% | 324 | קדימה 31.8% |
| 2013 | 35.0%▼15.3 | 58.5%▲12.5 | 0.5%▲0.2 | 3.0%▲2.0 | 69.5% | 371 | יש עתיד 25.1% |
| 2015 | 44.3%▲9.3 | 41.7%▼16.8 | 0.0%▼0.5 | 13.1%▲10.1 | 76.0% | 451 | הליכוד 31.5% |
| אפר׳ 2019 | 42.5%▼1.8 | 47.3%▲5.6 | 0.0%±0.0 | 9.4%▼3.7 | 75.4% | 480 | כחול לבן 38.1% |
| ספט׳ 2019 | 36.3%▼6.2 | 57.0%▲9.7 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼3.6 | 73.5% | 465 | כחול לבן 43.9% |
| 2020 | 41.4%▲5.0 | 57.5%▲0.6 | 0.2%▲0.2 | – | 73.2% | 457 | כחול לבן 46.0% |
| 2021 | 36.5%▼4.8 | 58.0%▲0.4 | 0.2%±0.0 | – | 68.3% | 438 | הליכוד 25.6% |
| 2022 | 43.3%▲6.8 | 53.1%▼4.9 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 69.9% | 471 | הליכוד 27.0% |
| 2026 | 43.6%▲0.3 | 53.4%▲0.3 | 0.6%▲0.4 | 2.1%▲2.1 | 75.4% | 534 | ישר! 31.5% |
מפקד 2022
| שדה אליעזר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 970 | 9,601,720 | 535959 | 535 מתוך 1,162415 מתוך 1,027165 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,588 | – | 121314 | 1,026 מתוך 1,162892 מתוך 1,027350 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.4% | 12.4% | 565152 | 506 מתוך 1,151494 מתוך 1,016197 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.2% | 25.8% | 322338 | 792 מתוך 1,159784 מתוך 1,027251 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.2% | 25.3% | 373740 | 639 מתוך 1,012630 מתוך 1,003191 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 103,300 | 104,300 | 302240 | 812 מתוך 1,160803 מתוך 1,027244 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.5% | 69.8% | 806 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- איילת השחר 2.7 ק״מ · יסוד המעלה 3.9 ק״מ · חולתה 4.4 ק״מ · משמר הירדן 5.6 ק״מ · דישון 5.8 ק״מ