חולתה

סמל למ״ס 253 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 680 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 78.3% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 4.9%2009: מחנה נתניהו 9.0%2013: מחנה נתניהו 8.1%2015: מחנה נתניהו 13.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 10.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 10.2%2020: מחנה נתניהו 14.7%2021: מחנה נתניהו 11.9%2022: מחנה נתניהו 13.5%2026: מחנה נתניהו 16.6%2006: המחנה שמולו 77.0%2009: המחנה שמולו 83.5%2013: המחנה שמולו 84.6%2015: המחנה שמולו 81.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 79.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 84.9%2020: המחנה שמולו 84.7%2021: המחנה שמולו 85.1%2022: המחנה שמולו 82.2%2026: המחנה שמולו 78.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.4%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.6%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהחולתהישראלאחוזוןדירוג
ישר!35.4%16.1%747171306 מתוך 1,192299 מתוך 1,038121 מתוך 408
הדמוקרטים24.5%6.4%848178193 מתוך 1,192191 מתוך 1,03888 מתוך 408
ביחד12.9%9.3%585259494 מתוך 1,192493 מתוך 1,038169 מתוך 408
הליכוד6.3%20.5%332638793 מתוך 1,192768 מתוך 1,038252 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות5.7%5.1%716780344 מתוך 1,192341 מתוך 1,03878 מתוך 408
ישראל ביתנו5.5%5.9%777669265 מתוך 1,192237 מתוך 1,038121 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.6%2.7%797680230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03876 מתוך 408
עוצמה יהודית2.6%5.7%433557673 מתוך 1,192665 מתוך 1,038177 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.0%1.7%605562444 מתוך 1,192440 מתוך 1,038143 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.2%8.8%556347411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364035622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408
גוש ביבי16.6%44.0%393151731 מתוך 1,192717 מתוך 1,038197 מתוך 408
גוש השינוי78.3%37.8%726866334 מתוך 1,192327 מתוך 1,038141 מתוך 408
המפלגות הערביות0.2%14.7%404629615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408
לא התחייבו לגוש4.6%2.8%797680232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03877 מתוך 408
אחוז הצבעה78.5%78.0%525265567 מתוך 1,192488 מתוך 1,038142 מתוך 408
קולות כשרים4575,690,682424645695 מתוך 1,192559 מתוך 1,038224 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20064.9%77.0%0.0%18.1%69.3%243העבודה-מימד 50.2%
20099.0%▲4.183.5%▲6.60.4%▲0.41.5%▼16.673.6%267העבודה 46.8%
20138.1%▼0.984.6%▲1.00.0%▼0.42.9%▲1.473.6%272העבודה 47.8%
201513.5%▲5.481.1%▼3.50.0%±0.05.1%▲2.176.3%296המחנה הציוני 64.2%
אפר׳ 201910.2%▼3.379.2%▼1.90.0%±0.010.6%▲5.575.1%322העבודה 38.8%
ספט׳ 201910.2%±0.084.9%▲5.70.0%±0.03.6%▼6.974.4%332כחול לבן 47.0%
202014.7%▲4.484.7%▼0.20.3%▲0.3–73.1%334כחול לבן 56.3%
202111.9%▼2.785.1%▲0.30.0%▼0.3–72.7%335העבודה 37.6%
202213.5%▲1.582.2%▼2.80.6%▲0.60.0%72.4%349יש עתיד 34.7%
202616.6%▲3.278.3%▼3.90.2%▼0.44.6%▲4.678.5%457ישר! 35.4%

מפקד 2022

חולתהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6809,601,720293232813 מתוך 1,162687 מתוך 1,027273 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,702–546057540 מתוך 1,162413 מתוך 1,027178 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625856354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408
בני 65 ומעלה13.7%12.4%696565357 מתוך 1,151350 מתוך 1,016140 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)39.9%25.8%696575358 מתוך 1,159356 מתוך 1,027101 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)18.3%25.3%545457467 מתוך 1,012460 מתוך 1,003139 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)115,900104,300464057624 מתוך 1,160618 מתוך 1,027173 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202281.1%69.8%474 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים