כפר הנשיא
סמל למ״ס 443 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.3 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר הנשיא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 36.0% | 6.4% | 969594 | 51 מתוך 1,19251 מתוך 1,03825 מתוך 408 |
| ישר! | 33.8% | 16.1% | 696665 | 359 מתוך 1,192351 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| ביחד | 10.5% | 9.3% | 494250 | 598 מתוך 1,192596 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.8% | 20.5% | 302235 | 823 מתוך 1,192797 מתוך 1,038264 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787578 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585453 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 5.1% | 403246 | 705 מתוך 1,192698 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 5.7% | 352648 | 768 מתוך 1,192758 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.7% | 14417 | 1,013 מתוך 1,192986 מתוך 1,038331 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 10.5% | 44.0% | 261734 | 878 מתוך 1,192855 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 84.6% | 37.8% | 828079 | 212 מתוך 1,192212 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787578 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 60.1% | 78.0% | 213 | 1,167 מתוך 1,1921,023 מתוך 1,038395 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 447 | 5,690,682 | 404543 | 711 מתוך 1,192574 מתוך 1,038231 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.1% | 85.7% | 0.3% | 8.9% | 55.2% | 315 | העבודה-מימד 51.1% |
| 2009 | 9.1%▲5.0 | 86.2%▲0.5 | 0.0%▼0.3 | 3.2%▼5.7 | 55.4% | 341 | העבודה 37.5% |
| 2013 | 8.2%▼0.9 | 84.2%▼2.0 | 0.8%▲0.8 | 3.5%▲0.3 | 55.8% | 367 | העבודה 34.9% |
| 2015 | 8.2%±0.0 | 79.7%▼4.5 | 0.2%▼0.6 | 11.6%▲8.1 | 59.0% | 404 | המחנה הציוני 57.7% |
| אפר׳ 2019 | 8.0%▼0.1 | 81.7%▲2.0 | 0.5%▲0.2 | 9.8%▼1.9 | 58.1% | 410 | כחול לבן 53.2% |
| ספט׳ 2019 | 7.2%▼0.8 | 88.5%▲6.8 | 1.0%▲0.5 | 3.0%▼6.8 | 56.8% | 401 | כחול לבן 58.6% |
| 2020 | 9.7%▲2.5 | 87.6%▼0.9 | 1.9%▲0.9 | – | 52.4% | 371 | כחול לבן 62.5% |
| 2021 | 13.6%▲3.9 | 81.9%▼5.7 | 0.7%▼1.1 | – | 56.6% | 403 | יש עתיד 24.8% |
| 2022 | 9.5%▼4.2 | 86.8%▲4.9 | 0.7%±0.0 | 0.0% | 54.2% | 402 | יש עתיד 36.8% |
| 2026 | 10.5%▲1.1 | 84.6%▼2.3 | 0.2%▼0.5 | 4.5%▲4.5 | 60.1% | 447 | הדמוקרטים 36.0% |
מפקד 2022
| כפר הנשיא | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 810 | 9,601,720 | 414546 | 677 מתוך 1,162554 מתוך 1,027214 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,178 | – | 364139 | 742 מתוך 1,162610 מתוך 1,027249 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919089 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02729 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 25.7% | 12.4% | 989898 | 19 מתוך 1,15119 מתוך 1,01611 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.7% | 25.8% | 494356 | 585 מתוך 1,159582 מתוך 1,027177 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.0% | 25.3% | 282830 | 727 מתוך 1,012718 מתוך 1,003222 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 103,200 | 104,300 | 302240 | 813 מתוך 1,160804 מתוך 1,027245 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.9% | 69.8% | 761 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- טובא-זנגרייה 1.5 ק״מ · משמר הירדן 3.4 ק״מ · מחניים 3.5 ק״מ · כרכום 5.0 ק״מ · גדות 5.2 ק״מ