המעפיל
סמל למ״ס 377 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 880 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | המעפיל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.8% | 16.1% | 848276 | 190 מתוך 1,192186 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 34.2% | 6.4% | 959497 | 64 מתוך 1,19263 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| ביחד | 14.8% | 9.3% | 686444 | 376 מתוך 1,192375 מתוך 1,038128 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494436 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| הליכוד | 2.7% | 20.5% | 1678 | 993 מתוך 1,192962 מתוך 1,038212 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.7% | 403231 | 695 מתוך 1,192690 מתוך 1,038159 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 5.1% | 231218 | 902 מתוך 1,192893 מתוך 1,038189 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 1768 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817982 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 1559 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,038209 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 5.6% | 44.0% | 1668 | 1,002 מתוך 1,192975 מתוך 1,038215 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 91.5% | 37.8% | 959594 | 54 מתוך 1,19254 מתוך 1,03816 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.8% | 403230 | 699 מתוך 1,192691 מתוך 1,038159 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.8% | 78.0% | 545528 | 534 מתוך 1,192456 מתוך 1,038162 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 587 | 5,690,682 | 576345 | 509 מתוך 1,192379 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.6% | 88.1% | 0.3% | 7.6% | 69.8% | 303 | מרצ-יחד 46.2% |
| 2009 | 9.2%▲6.5 | 86.7%▼1.4 | 0.9%▲0.6 | 1.9%▼5.7 | 71.0% | 316 | התנועה החדשה-מרצ 36.1% |
| 2013 | 5.2%▼4.0 | 91.4%▲4.7 | 0.2%▼0.7 | 1.1%▼0.8 | 78.4% | 443 | מרצ 40.4% |
| 2015 | 6.4%▲1.2 | 89.3%▼2.2 | 0.0%▼0.2 | 4.3%▲3.2 | 77.1% | 438 | המחנה הציוני 50.0% |
| אפר׳ 2019 | 7.2%▲0.8 | 90.3%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 2.5%▼1.9 | 77.3% | 484 | כחול לבן 57.6% |
| ספט׳ 2019 | 7.4%▲0.2 | 91.1%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 1.3%▼1.2 | 75.1% | 472 | כחול לבן 51.5% |
| 2020 | 7.5%▲0.1 | 91.3%▲0.2 | 1.0%▲1.0 | – | 77.7% | 494 | כחול לבן 59.5% |
| 2021 | 6.3%▼1.2 | 91.8%▲0.5 | 0.2%▼0.8 | – | 74.4% | 476 | מרצ 28.8% |
| 2022 | 5.2%▼1.1 | 93.0%▲1.2 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 74.2% | 483 | יש עתיד 40.0% |
| 2026 | 5.6%▲0.4 | 91.5%▼1.5 | 0.3%▼0.3 | 2.4%▲2.4 | 78.8% | 587 | ישר! 38.8% |
מפקד 2022
| המעפיל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 880 | 9,601,720 | 475231 | 615 מתוך 1,162492 מתוך 1,027158 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,749 | – | 556161 | 527 מתוך 1,162401 מתוך 1,02791 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.8% | 12.4% | 534841 | 535 מתוך 1,151521 מתוך 1,016132 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.9% | 25.8% | 767369 | 275 מתוך 1,159273 מתוך 1,02772 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.1% | 25.3% | 171712 | 843 מתוך 1,012834 מתוך 1,003195 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,800 | 104,300 | 585333 | 484 מתוך 1,160480 מתוך 1,027154 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.9% | 69.8% | 112 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אחיטוב 1.3 ק״מ · אומץ 1.4 ק״מ · להבות חביבה 3.1 ק״מ · שדה יצחק 3.1 ק״מ · גן יאשיה 3.3 ק״מ