כדיתה
סמל למ״ס 1338 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 170 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 58.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.
| רשימה | כדיתה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 23.5% | 20.5% | ||
| ישר! | 23.5% | 16.1% | ||
| עוצמה יהודית | 17.3% | 5.7% | ||
| הדמוקרטים | 14.8% | 6.4% | ||
| הציונות הדתית וזהות | 7.4% | 5.1% | ||
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 1.7% | ||
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.7% | ||
| ש״ס | 2.5% | 5.3% | ||
| יהדות התורה | 2.5% | 5.5% | ||
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 58.0% | 44.0% | ||
| גוש השינוי | 38.3% | 37.8% | ||
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 2.8% | ||
| אחוז הצבעה | 55.9% | 78.0% | ||
| קולות כשרים | 81 | 5,690,682 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | 34.0% | 20.0% | 0.0% | 24.0% | 53.8% | 50 | (ז) 20.0% |
| 2015 | 44.6%▲10.6 | 32.3%▲12.3 | 0.0%±0.0 | 21.5%▼2.5 | 60.7% | 65 | מרצ 16.9% |
| אפר׳ 2019 | 44.3%▼0.3 | 34.3%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 20.0%▼1.5 | 53.8% | 70 | כחול לבן 21.4% |
| ספט׳ 2019 | 58.7%▲14.4 | 39.7%▲5.4 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼20.0 | 50.0% | 63 | הליכוד 38.1% |
| 2020 | 58.3%▼0.4 | 38.3%▼1.4 | 0.0%±0.0 | – | 49.2% | 60 | הליכוד 41.7% |
| 2021 | 35.4%▼22.9 | 45.8%▲7.5 | 0.0%±0.0 | – | 35.5% | 48 | העבודה 18.8% |
| 2022 | 65.7%▲30.3 | 23.9%▼22.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 48.6% | 67 | הציונות הדתית 34.3% |
| 2026 | 58.0%▼7.6 | 38.3%▲14.4 | 0.0%±0.0 | 3.7%▲3.7 | 55.9% | 81 | הליכוד 23.5% |
מפקד 2022
| כדיתה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 170 | 9,601,720 | ||
| תושבים לקמ״ר | 1,527 | – | ||
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | ||
| בני 65 ומעלה | 10.0% | 12.4% | ||
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 14.0% | 25.8% | ||
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.3% | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 35,600 | 104,300 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 57.5% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אור הגנוז 1.6 ק״מ · בר יוחאי 1.6 ק״מ · כפר חושן 2.5 ק״מ · ג'ש (גוש חלב) 2.6 ק״מ · דלתון 2.7 ק״מ