אור הגנוז
סמל למ״ס 1294 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 680 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אור הגנוז | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 38.3% | 5.5% | 9999100 | 14 מתוך 1,19214 מתוך 1,0381 מתוך 408 |
| ש״ס | 25.5% | 5.3% | 9999100 | 10 מתוך 1,19210 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 14.5% | 5.1% | 858393 | 180 מתוך 1,192179 מתוך 1,03830 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 12.8% | 5.7% | 848288 | 185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03849 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.1% | 20.5% | 271931 | 863 מתוך 1,192837 מתוך 1,038279 מתוך 408 |
| ביחד | 1.3% | 9.3% | 18818 | 978 מתוך 1,192954 מתוך 1,038333 מתוך 408 |
| ישר! | 0.9% | 16.1% | 14710 | 1,017 מתוך 1,192964 מתוך 1,038364 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16812 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038351 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 2.7% | 14416 | 1,021 מתוך 1,192994 מתוך 1,038341 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17721 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888696 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03814 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 97.0% | 44.0% | 9695100 | 46 מתוך 1,19245 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 2.6% | 37.8% | 1268 | 1,044 מתוך 1,192973 מתוך 1,038376 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 2.8% | 13415 | 1,024 מתוך 1,192994 מתוך 1,038343 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 62.4% | 78.0% | 436 | 1,145 מתוך 1,1921,007 מתוך 1,038385 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 235 | 5,690,682 | 111310 | 1,057 מתוך 1,192908 מתוך 1,038366 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.5% | 1.5% | 0.0% | 0.0% | 50.7% | 68 | יהדות התורה 72.1% |
| 2009 | 99.0%▲0.5 | 1.0%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 65.4% | 100 | ש״ס 58.0% |
| 2013 | 96.1%▼2.9 | 0.0%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 64.6% | 102 | ש״ס 45.1% |
| 2015 | 96.8%▲0.7 | 0.8%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼1.5 | 76.2% | 125 | יהדות התורה 58.4% |
| אפר׳ 2019 | 92.9%▼3.9 | 1.9%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 5.2%▲2.8 | 61.1% | 155 | יהדות התורה 47.7% |
| ספט׳ 2019 | 98.9%▲6.0 | 1.1%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.2 | 67.3% | 182 | יהדות התורה 44.5% |
| 2020 | 98.4%▼0.5 | 1.6%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 65.5% | 184 | יהדות התורה 45.1% |
| 2021 | 98.1%▼0.2 | 1.2%▼0.4 | 0.0%±0.0 | – | 54.7% | 161 | יהדות התורה 44.7% |
| 2022 | 97.7%▼0.5 | 1.9%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 66.6% | 214 | יהדות התורה 44.4% |
| 2026 | 97.0%▼0.6 | 2.6%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 0.4%▲0.4 | 62.4% | 235 | יהדות התורה 38.3% |
מפקד 2022
| אור הגנוז | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 680 | 9,601,720 | 293232 | 813 מתוך 1,162687 מתוך 1,027273 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,393 | – | 667371 | 398 מתוך 1,162283 מתוך 1,027121 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 550 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,027405 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 0.6% | 12.4% | 111 | 1,132 מתוך 1,151998 מתוך 1,016405 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.3% | 25.8% | 15821 | 984 מתוך 1,159942 מתוך 1,027319 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.9% | 25.3% | 404044 | 604 מתוך 1,012595 מתוך 1,003178 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 84,800 | 104,300 | 12617 | 1,018 מתוך 1,160967 מתוך 1,027338 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.0% | 69.8% | 756 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בר יוחאי 0.9 ק״מ · כפר חושן 1.1 ק״מ · כדיתה 1.6 ק״מ · ג'ש (גוש חלב) 1.9 ק״מ · מירון 2.1 ק״מ