כפר קאסם

סמל למ״ס 634 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז המרכז · אוכלוסייה 26,390 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 96.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 4.5 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.3%2009: מחנה נתניהו 0.6%2013: מחנה נתניהו 0.6%2015: מחנה נתניהו 0.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 1.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 0.8%2020: מחנה נתניהו 0.6%2021: מחנה נתניהו 1.2%2022: מחנה נתניהו 0.4%2026: מחנה נתניהו 0.2%2006: המחנה שמולו 28.1%2009: המחנה שמולו 16.4%2013: המחנה שמולו 35.9%2015: המחנה שמולו 18.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 41.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 29.0%2020: המחנה שמולו 7.2%2021: המחנה שמולו 20.5%2022: המחנה שמולו 6.8%2026: המחנה שמולו 2.5%2006: מפלגות ערביות 71.2%2009: מפלגות ערביות 82.6%2013: מפלגות ערביות 63.0%2015: מפלגות ערביות 80.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 56.6%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 67.5%2020: מפלגות ערביות 91.7%2021: מפלגות ערביות 77.9%2022: מפלגות ערביות 92.3%2026: מפלגות ערביות 96.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר קאסםישראלאחוזוןדירוג
רע״ם72.4%5.9%9710010042 מתוך 1,1921 מתוך 611 מתוך 233
הרשימה המשותפת24.4%8.8%9329787 מתוך 1,19260 מתוך 617 מתוך 233
הדמוקרטים2.3%6.4%357019769 מתוך 1,19218 מתוך 61188 מתוך 233
ישר!0.2%16.1%53011,105 מתוך 1,19232 מתוך 61229 מתוך 233
הליכוד0.1%20.5%1501,156 מתוך 1,19243 מתוך 61231 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
ביחד0.0%9.3%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%60772372 מתוך 1,19247 מתוך 6151 מתוך 233
גוש ביבי0.2%44.0%11201,158 מתוך 1,19237 מתוך 61229 מתוך 233
גוש השינוי2.5%37.8%126351,049 מתוך 1,19222 מתוך 61221 מתוך 233
המפלגות הערביות96.8%14.7%95509964 מתוך 1,19231 מתוך 613 מתוך 233
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה85.9%78.0%96939742 מתוך 1,1925 מתוך 619 מתוך 233
קולות כשרים15,6165,690,68294859172 מתוך 1,19210 מתוך 6122 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.3%28.1%71.2%0.1%85.3%7,618רע״ם-תע״ל 52.5%
20090.6%▲0.316.4%▼11.782.6%▲11.40.1%▲0.173.4%7,352רע״ם-תע״ל 48.9%
20130.6%±0.035.9%▲19.663.0%▼19.70.1%▼0.180.2%9,362רע״ם-תע״ל 40.6%
20150.7%▲0.118.3%▼17.680.0%▲17.00.2%▲0.263.0%8,012הרשימה המשותפת 80.0%
אפר׳ 20191.2%▲0.541.6%▲23.356.6%▼23.40.2%±0.064.6%9,352מרצ 38.7%
ספט׳ 20190.8%▼0.329.0%▼12.667.5%▲10.90.1%▼0.170.3%10,363הרשימה המשותפת 67.5%
20200.6%▼0.27.2%▼21.891.7%▲24.2–73.9%11,113הרשימה המשותפת 91.7%
20211.2%▲0.520.5%▲13.377.9%▼13.8–56.3%8,666רע״ם 62.7%
20220.4%▼0.76.8%▼13.792.3%▲14.40.0%66.9%10,895רע״ם 67.5%
20260.2%▼0.22.5%▼4.396.8%▲4.50.0%±0.085.9%15,616רע״ם 72.4%

מפקד 2022

כפר קאסםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)26,3909,601,72094879171 מתוך 1,1629 מתוך 6122 מתוך 229
תושבים לקמ״ר4,143–731377312 מתוך 1,16253 מתוך 6153 מתוך 229
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2530192510914 מתוך 1,16239 מתוך 61205 מתוך 229
בני 65 ומעלה4.4%12.4%13232996 מתוך 1,15147 מתוך 61223 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)13.3%25.8%115041,027 מתוך 1,15931 מתוך 61220 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)78,100104,30085321,065 מתוך 1,16029 מתוך 61224 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202269.9%69.8%897 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים