כפר הרי"ף
סמל למ״ס 888 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית יואב · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר הרי"ף | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.1% | 16.1% | 737079 | 316 מתוך 1,192308 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| ביחד | 19.3% | 9.3% | 918994 | 109 מתוך 1,192109 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 17.9% | 6.4% | 716777 | 349 מתוך 1,192341 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| הליכוד | 10.5% | 20.5% | 484250 | 612 מתוך 1,192595 מתוך 1,038131 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615967 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.4% | 5.7% | 494240 | 597 מתוך 1,192590 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474045 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,038141 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 514449 | 560 מתוך 1,192558 מתוך 1,038126 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.7% | 656063 | 394 מתוך 1,192391 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494448 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 19.3% | 44.0% | 423538 | 691 מתוך 1,192678 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 76.9% | 37.8% | 706675 | 356 מתוך 1,192349 מתוך 1,03865 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677767 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504349 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 79.9% | 78.0% | 656761 | 407 מתוך 1,192337 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 507 | 5,690,682 | 485362 | 624 מתוך 1,192489 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.9% | 62.9% | 0.0% | 16.6% | 72.5% | 302 | קדימה 37.1% |
| 2009 | 29.8%▲11.0 | 65.1%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼14.6 | 76.2% | 352 | קדימה 43.2% |
| 2013 | 24.0%▼5.8 | 72.5%▲7.4 | 0.0%±0.0 | 2.5%▲0.5 | 74.9% | 400 | יש עתיד 28.2% |
| 2015 | 24.0%±0.0 | 68.9%▼3.6 | 0.2%▲0.2 | 6.2%▲3.7 | 81.5% | 450 | המחנה הציוני 43.6% |
| אפר׳ 2019 | 20.7%▼3.3 | 74.6%▲5.7 | 0.2%±0.0 | 4.5%▼1.7 | 77.3% | 445 | כחול לבן 60.7% |
| ספט׳ 2019 | 18.8%▼1.9 | 73.5%▼1.1 | 0.2%±0.0 | 7.1%▲2.6 | 80.6% | 468 | כחול לבן 56.4% |
| 2020 | 23.7%▲4.9 | 75.5%▲2.0 | 0.9%▲0.6 | – | 81.2% | 469 | כחול לבן 61.0% |
| 2021 | 21.3%▼2.3 | 75.8%▲0.3 | 0.2%▼0.6 | – | 77.7% | 450 | יש עתיד 27.6% |
| 2022 | 22.9%▲1.5 | 74.7%▼1.1 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 76.0% | 459 | יש עתיד 42.5% |
| 2026 | 19.3%▼3.5 | 76.9%▲2.2 | 0.6%▲0.4 | 3.0%▲3.0 | 79.9% | 507 | ישר! 35.1% |
מפקד 2022
| כפר הרי"ף | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444856 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027105 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,102 | – | 333742 | 778 מתוך 1,162646 מתוך 1,027141 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.2% | 12.4% | 484352 | 585 מתוך 1,151570 מתוך 1,016111 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.0% | 25.8% | 696573 | 354 מתוך 1,159352 מתוך 1,02763 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.2% | 25.3% | 252540 | 762 מתוך 1,012753 מתוך 1,003125 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 182,500 | 104,300 | 959496 | 60 מתוך 1,16060 מתוך 1,02711 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.0% | 69.8% | 259 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ינון 1.1 ק״מ · אחווה 2.3 ק״מ · ערוגות 2.3 ק״מ · אל-עזי 2.7 ק״מ · בני ראם 2.8 ק״מ