אחווה
סמל למ״ס 1157 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 380 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אחווה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 50.4% | 16.1% | 9910099 | 7 מתוך 1,1925 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| הליכוד | 10.5% | 20.5% | 484250 | 612 מתוך 1,192595 מתוך 1,038131 מתוך 261 |
| ביחד | 9.8% | 9.3% | 474056 | 622 מתוך 1,192620 מתוך 1,038113 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 8.3% | 6.4% | 534860 | 558 מתוך 1,192539 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 5.9% | 888990 | 132 מתוך 1,192106 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.8% | 5.7% | 524543 | 567 מתוך 1,192561 מתוך 1,038150 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 1.7% | 848283 | 185 מתוך 1,192183 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362835 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.7% | 383036 | 712 מתוך 1,192707 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 615757 | 440 מתוך 1,192429 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.8% | 969797 | 40 מתוך 1,19229 מתוך 1,0386 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 21.1% | 44.0% | 443641 | 672 מתוך 1,192660 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 75.2% | 37.8% | 696575 | 375 מתוך 1,192367 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.8% | 383036 | 720 מתוך 1,192711 מתוך 1,038163 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 79.6% | 78.0% | 626458 | 446 מתוך 1,192373 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 133 | 5,690,682 | 234 | 1,162 מתוך 1,1921,009 מתוך 1,038250 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.0% | 72.5% | 0.0% | 13.0% | 82.8% | 138 | העבודה-מימד 42.8% |
| 2009 | 22.1%▲9.0 | 74.5%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼12.4 | 80.2% | 145 | קדימה 43.4% |
| 2013 | 27.8%▲5.7 | 66.7%▼7.8 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲3.5 | 79.6% | 144 | העבודה 28.5% |
| 2015 | 21.4%▼6.4 | 70.3%▲3.7 | 0.0%±0.0 | 8.3%▲4.1 | 81.0% | 145 | המחנה הציוני 42.8% |
| אפר׳ 2019 | 26.8%▲5.4 | 71.8%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 1.4%▼6.9 | 77.0% | 142 | כחול לבן 58.5% |
| ספט׳ 2019 | 21.9%▼4.8 | 71.2%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲4.1 | 77.7% | 146 | כחול לבן 57.5% |
| 2020 | 23.1%▲1.2 | 75.5%▲4.3 | 0.0%±0.0 | – | 77.3% | 143 | כחול לבן 61.5% |
| 2021 | 25.5%▲2.4 | 74.5%▼1.0 | 0.0%±0.0 | – | 79.2% | 145 | יש עתיד 25.5% |
| 2022 | 25.5%±0.0 | 73.7%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.7% | 137 | יש עתיד 35.8% |
| 2026 | 21.1%▼4.5 | 75.2%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 2.3%▲2.3 | 79.6% | 133 | ישר! 50.4% |
מפקד 2022
| אחווה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 380 | 9,601,720 | 898 | 1,060 מתוך 1,162930 מתוך 1,027220 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 4,796 | – | 788288 | 251 מתוך 1,162182 מתוך 1,02731 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 75 | 30 | 100100100 | 1 מתוך 1,1621 מתוך 1,0271 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 72.3% | 12.4% | 100100100 | 1 מתוך 1,1511 מתוך 1,0161 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 25.4% | 25.8% | 342643 | 762 מתוך 1,159756 מתוך 1,027136 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.8% | 25.3% | 8812 | 924 מתוך 1,012915 מתוך 1,003180 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 104,000 | 104,300 | 312231 | 806 מתוך 1,160797 מתוך 1,027166 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 36.9% | 69.8% | 1,126 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ערוגות 1.1 ק״מ · ינון 1.2 ק״מ · כפר אחים 1.2 ק״מ · תלמי יחיאל 1.2 ק״מ · כפר הרי"ף 2.3 ק״מ