תלמי יחיאל
סמל למ״ס 727 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 930 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 56.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלמי יחיאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.9% | 16.1% | 706676 | 357 מתוך 1,192349 מתוך 1,03864 מתוך 261 |
| הליכוד | 24.0% | 20.5% | 737066 | 321 מתוך 1,192315 מתוך 1,03890 מתוך 261 |
| ביחד | 13.1% | 9.3% | 595366 | 483 מתוך 1,192482 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 8.0% | 5.7% | 716762 | 338 מתוך 1,192335 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 6.4% | 6.4% | 494457 | 602 מתוך 1,192577 מתוך 1,038113 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787578 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484357 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,038111 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635860 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03897 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.9% | 5.3% | 737067 | 316 מתוך 1,192309 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251525 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038196 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556363 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 858984 | 136 מתוך 1,19289 מתוך 1,03829 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 37.6% | 44.0% | 585253 | 505 מתוך 1,192497 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 56.9% | 37.8% | 534861 | 556 מתוך 1,192539 מתוך 1,038102 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404645 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787578 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 76.7% | 78.0% | 383843 | 728 מתוך 1,192634 מתוך 1,038149 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 513 | 5,690,682 | 485462 | 618 מתוך 1,192483 מתוך 1,038100 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.2% | 63.2% | 0.0% | 15.2% | 64.0% | 277 | העבודה-מימד 31.8% |
| 2009 | 30.2%▲10.0 | 67.8%▲4.7 | 0.3%▲0.3 | 1.0%▼14.2 | 65.9% | 311 | קדימה 45.0% |
| 2013 | 29.1%▼1.1 | 63.0%▼4.9 | 0.3%±0.0 | 5.9%▲5.0 | 70.1% | 354 | יש עתיד 24.9% |
| 2015 | 33.7%▲4.6 | 49.1%▼13.9 | 0.0%▼0.3 | 17.1%▲11.2 | 73.9% | 409 | המחנה הציוני 35.0% |
| אפר׳ 2019 | 38.0%▲4.3 | 54.9%▲5.7 | 0.0%±0.0 | 6.9%▼10.3 | 78.0% | 481 | כחול לבן 47.6% |
| ספט׳ 2019 | 32.7%▼5.4 | 56.3%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 11.0%▲4.2 | 73.9% | 453 | כחול לבן 47.9% |
| 2020 | 43.7%▲11.0 | 56.3%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 74.9% | 469 | כחול לבן 50.3% |
| 2021 | 41.1%▼2.6 | 57.1%▲0.8 | 0.0%±0.0 | – | 71.9% | 452 | הליכוד 27.7% |
| 2022 | 42.0%▲0.8 | 56.7%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.2% | 462 | יש עתיד 26.8% |
| 2026 | 37.6%▼4.4 | 56.9%▲0.2 | 0.2%▲0.2 | 4.5%▲4.5 | 76.7% | 513 | ישר! 33.9% |
מפקד 2022
| תלמי יחיאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 930 | 9,601,720 | 505666 | 567 מתוך 1,162446 מתוך 1,02783 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,948 | – | 262930 | 863 מתוך 1,162730 מתוך 1,027168 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494356 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02787 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.9% | 12.4% | 464049 | 615 מתוך 1,151598 מתוך 1,016119 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.3% | 25.8% | 534761 | 547 מתוך 1,159544 מתוך 1,02795 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 2.8% | 25.3% | 222 | 993 מתוך 1,012984 מתוך 1,003202 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 136,300 | 104,300 | 686467 | 367 מתוך 1,160365 מתוך 1,02779 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.4% | 69.8% | 707 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר אחים 1.1 ק״מ · אחווה 1.2 ק״מ · ינון 2.1 ק״מ · ערוגות 2.3 ק״מ · קריית מלאכי 2.9 ק״מ