קריית מלאכי
סמל למ״ס 1034 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הדרום · אוכלוסייה 26,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 85.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית מלאכי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 39.2% | 20.5% | 878580 | 160 מתוך 1,192159 מתוך 1,03853 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 22.6% | 5.7% | 989897 | 22 מתוך 1,19221 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| ש״ס | 10.5% | 5.3% | 959595 | 58 מתוך 1,19257 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 9.4% | 5.1% | 817884 | 225 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 261 |
| ישר! | 5.8% | 16.1% | 261931 | 879 מתוך 1,192846 מתוך 1,038180 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 3.0% | 5.5% | 969596 | 50 מתוך 1,19247 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494247 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| ביחד | 2.0% | 9.3% | 211124 | 933 מתוך 1,192914 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 5.9% | 292235 | 832 מתוך 1,192798 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332433 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.5% | 6.4% | 151521 | 998 מתוך 1,192873 מתוך 1,038195 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767473 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485551 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038119 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.1% | 0.8% | 939593 | 72 מתוך 1,19252 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 85.9% | 44.0% | 868483 | 168 מתוך 1,192167 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 9.9% | 37.8% | 221529 | 930 מתוך 1,192886 מתוך 1,038185 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354042 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038144 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 2.8% | 494247 | 592 מתוך 1,192588 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 74.7% | 78.0% | 292835 | 846 מתוך 1,192741 מתוך 1,038169 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 14,509 | 5,690,682 | 939496 | 79 מתוך 1,19261 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 60.1% | 28.9% | 0.2% | 3.6% | 55.3% | 7,715 | ש״ס 28.4% |
| 2009 | 75.7%▲15.6 | 21.2%▼7.7 | 0.2%±0.0 | 0.2%▼3.4 | 56.4% | 8,346 | הליכוד 27.1% |
| 2013 | 80.3%▲4.6 | 13.7%▼7.4 | 0.1%▼0.1 | 3.5%▲3.3 | 61.2% | 9,553 | הליכוד ביתנו 27.9% |
| 2015 | 81.0%▲0.7 | 9.0%▼4.8 | 0.0%±0.0 | 9.6%▲6.1 | 68.0% | 10,742 | הליכוד 40.9% |
| אפר׳ 2019 | 84.7%▲3.6 | 9.2%▲0.2 | 0.2%▲0.1 | 5.4%▼4.2 | 66.8% | 11,186 | הליכוד 45.5% |
| ספט׳ 2019 | 80.1%▼4.6 | 15.9%▲6.7 | 0.1%▼0.1 | 2.8%▼2.5 | 67.8% | 11,465 | הליכוד 40.9% |
| 2020 | 87.0%▲6.9 | 12.5%▼3.4 | 0.1%±0.0 | – | 69.4% | 11,862 | הליכוד 50.9% |
| 2021 | 85.8%▼1.1 | 12.7%▲0.2 | 0.1%±0.0 | – | 62.5% | 10,846 | הליכוד 42.0% |
| 2022 | 88.9%▲3.1 | 9.8%▼2.9 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 70.5% | 12,591 | הליכוד 38.1% |
| 2026 | 85.9%▼3.0 | 9.9%▲0.2 | 0.1%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 74.7% | 14,509 | הליכוד 39.2% |
מפקד 2022
| קריית מלאכי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 26,360 | 9,601,720 | 949595 | 72 מתוך 1,16255 מתוך 1,02712 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 8,643 | – | 959597 | 63 מתוך 1,16250 מתוך 1,0278 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292432 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027157 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.5% | 12.4% | 514656 | 559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016104 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.5% | 25.8% | 9511 | 1,049 מתוך 1,159972 מתוך 1,027210 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.4% | 25.3% | 383850 | 627 מתוך 1,012618 מתוך 1,003104 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 89,100 | 104,300 | 16915 | 975 מתוך 1,160936 מתוך 1,027202 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.4% | 69.8% | 627 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (5)
- גני שמואל · המייסדים · הנרקיסים · וייצמן · נחלת הר חב"ד
- אזורים סטטיסטיים (10)
- היישובים הקרובים
- אורות 1.5 ק״מ · כפר אחים 1.8 ק״מ · באר טוביה 2.1 ק״מ · תימורים 2.2 ק״מ · כפר ורבורג 2.3 ק״מ