תימורים
סמל למ״ס 163 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תימורים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.1% | 16.1% | 919092 | 105 מתוך 1,192102 מתוך 1,03821 מתוך 261 |
| ביחד | 17.7% | 9.3% | 838188 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 13.9% | 6.4% | 635971 | 438 מתוך 1,192428 מתוך 1,03877 מתוך 261 |
| הליכוד | 9.3% | 20.5% | 453945 | 653 מתוך 1,192633 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.3% | 5.9% | 757477 | 289 מתוך 1,192261 מתוך 1,03857 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 2.7% | 797678 | 230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 5.1% | 615658 | 454 מתוך 1,192450 מתוך 1,038109 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575256 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038110 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.5% | 5.7% | 312227 | 804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038190 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383238 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038149 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 17.1% | 44.0% | 393237 | 721 מתוך 1,192707 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 78.1% | 37.8% | 726877 | 337 מתוך 1,192330 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797678 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 78.6% | 78.0% | 535353 | 557 מתוך 1,192478 מתוך 1,038124 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 474 | 5,690,682 | 434857 | 671 מתוך 1,192535 מתוך 1,038112 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.1% | 85.3% | 0.0% | 9.0% | 73.1% | 333 | קדימה 44.4% |
| 2009 | 13.0%▲7.9 | 82.5%▼2.8 | 0.3%▲0.3 | 0.5%▼8.5 | 74.4% | 399 | קדימה 52.6% |
| 2013 | 17.7%▲4.7 | 79.0%▼3.5 | 0.0%▼0.3 | 2.0%▲1.5 | 77.8% | 452 | יש עתיד 34.3% |
| 2015 | 16.1%▼1.6 | 71.0%▼8.0 | 0.2%▲0.2 | 12.7%▲10.7 | 77.6% | 465 | המחנה הציוני 51.6% |
| אפר׳ 2019 | 17.1%▲1.0 | 76.3%▲5.3 | 0.4%▲0.2 | 6.2%▼6.5 | 78.6% | 497 | כחול לבן 64.6% |
| ספט׳ 2019 | 13.9%▼3.2 | 79.4%▲3.2 | 0.2%▼0.2 | 6.1%▼0.1 | 74.8% | 476 | כחול לבן 62.8% |
| 2020 | 18.4%▲4.5 | 80.1%▲0.7 | 0.9%▲0.7 | – | 74.1% | 462 | כחול לבן 67.1% |
| 2021 | 18.3%▼0.1 | 80.1%±0.0 | 0.2%▼0.6 | – | 71.5% | 447 | יש עתיד 31.8% |
| 2022 | 19.7%▲1.3 | 77.0%▼3.1 | 0.9%▲0.7 | 0.0% | 71.7% | 452 | יש עתיד 44.0% |
| 2026 | 17.1%▼2.6 | 78.1%▲1.1 | 0.0%▼0.9 | 4.6%▲4.6 | 78.6% | 474 | ישר! 41.1% |
מפקד 2022
| תימורים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 750 | 9,601,720 | 364045 | 736 מתוך 1,162611 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,132 | – | 353944 | 758 מתוך 1,162626 מתוך 1,027136 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919097 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,0277 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 12.8% | 12.4% | 646072 | 409 מתוך 1,151401 מתוך 1,01667 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.1% | 25.8% | 706674 | 347 מתוך 1,159345 מתוך 1,02760 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.9% | 25.3% | 535361 | 480 מתוך 1,012473 מתוך 1,00382 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 166,600 | 104,300 | 908890 | 120 מתוך 1,160120 מתוך 1,02724 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.5% | 69.8% | 412 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אביגדור 1.6 ק״מ · קריית מלאכי 2.2 ק״מ · ערוגות 2.5 ק״מ · כפר ורבורג 3.1 ק״מ · כפר אחים 3.2 ק״מ