אביגדור
סמל למ״ס 819 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אביגדור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.3% | 16.1% | 929193 | 101 מתוך 1,19298 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| ביחד | 17.7% | 9.3% | 838188 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 15.4% | 6.4% | 656173 | 411 מתוך 1,192401 מתוך 1,03870 מתוך 261 |
| הליכוד | 7.1% | 20.5% | 362938 | 753 מתוך 1,192730 מתוך 1,038160 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.8% | 2.7% | 827981 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.9% | 605665 | 461 מתוך 1,192432 מתוך 1,03889 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 5.1% | 544851 | 533 מתוך 1,192529 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342528 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038186 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.3% | 5.3% | 686465 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393138 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718272 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888687 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635867 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03872 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556355 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 15.6% | 44.0% | 372936 | 746 מתוך 1,192732 מתוך 1,038168 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 78.8% | 37.8% | 736978 | 322 מתוך 1,192315 מתוך 1,03856 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677767 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.8% | 2.8% | 827981 | 207 מתוך 1,192206 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.4% | 78.0% | 777872 | 263 מתוך 1,192210 מתוך 1,03870 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 520 | 5,690,682 | 495564 | 605 מתוך 1,192471 מתוך 1,03895 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 8.5% | 76.9% | 0.0% | 13.8% | 76.6% | 377 | קדימה 36.6% |
| 2009 | 22.8%▲14.3 | 73.2%▼3.7 | 0.5%▲0.5 | 0.7%▼13.0 | 76.0% | 403 | קדימה 42.4% |
| 2013 | 18.0%▼4.8 | 77.9%▲4.7 | 0.2%▼0.3 | 2.0%▲1.2 | 80.5% | 456 | העבודה 29.6% |
| 2015 | 15.6%▼2.4 | 77.5%▼0.4 | 0.0%▼0.2 | 6.9%▲5.0 | 83.5% | 475 | המחנה הציוני 53.5% |
| אפר׳ 2019 | 15.9%▲0.3 | 78.5%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 5.4%▼1.5 | 80.7% | 498 | כחול לבן 64.5% |
| ספט׳ 2019 | 14.5%▼1.3 | 75.0%▼3.5 | 0.0%±0.0 | 10.2%▲4.8 | 77.9% | 488 | כחול לבן 56.8% |
| 2020 | 19.0%▲4.5 | 81.0%▲6.0 | 0.0%±0.0 | – | 79.1% | 484 | כחול לבן 67.4% |
| 2021 | 18.0%▼1.0 | 80.5%▼0.4 | 0.0%±0.0 | – | 77.8% | 478 | יש עתיד 33.1% |
| 2022 | 19.9%▲1.9 | 79.3%▼1.2 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 80.1% | 483 | יש עתיד 45.1% |
| 2026 | 15.6%▼4.3 | 78.8%▼0.5 | 0.6%▲0.4 | 4.8%▲4.8 | 81.4% | 520 | ישר! 41.3% |
מפקד 2022
| אביגדור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 840 | 9,601,720 | 444856 | 648 מתוך 1,162525 מתוך 1,027105 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,418 | – | 786 | 1,082 מתוך 1,162947 מתוך 1,027227 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767488 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 15.4% | 12.4% | 797684 | 239 מתוך 1,151236 מתוך 1,01636 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.3% | 25.8% | 706776 | 339 מתוך 1,159337 מתוך 1,02758 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.3% | 25.3% | 575765 | 433 מתוך 1,012426 מתוך 1,00372 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 184,900 | 104,300 | 959596 | 54 מתוך 1,16054 מתוך 1,02710 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.7% | 69.8% | 269 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תימורים 1.6 ק״מ · כפר ורבורג 1.9 ק״מ · שפיר 2.0 ק״מ · קריית מלאכי 2.4 ק״מ · עין צורים 2.8 ק״מ