כפר ורבורג
סמל למ״ס 320 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 1,240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר ורבורג | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.7% | 16.1% | 848287 | 193 מתוך 1,192189 מתוך 1,03836 מתוך 261 |
| ביחד | 17.3% | 9.3% | 817886 | 219 מתוך 1,192219 מתוך 1,03836 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 14.0% | 6.4% | 635971 | 435 מתוך 1,192425 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
| הליכוד | 12.0% | 20.5% | 524751 | 564 מתוך 1,192551 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615967 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03883 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 2.7% | 747072 | 295 מתוך 1,192295 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534649 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,038130 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 5.7% | 443737 | 653 מתוך 1,192645 מתוך 1,038164 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494149 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038129 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595456 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,038114 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485659 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 20.5% | 44.0% | 433640 | 679 מתוך 1,192667 מתוך 1,038158 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 74.5% | 37.8% | 686474 | 382 מתוך 1,192374 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677767 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,03882 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737072 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 80.4% | 78.0% | 697163 | 355 מתוך 1,192293 מתוך 1,03893 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 706 | 5,690,682 | 677477 | 397 מתוך 1,192271 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.1% | 66.2% | 0.0% | 17.5% | 72.3% | 423 | קדימה 32.9% |
| 2009 | 25.4%▲9.3 | 71.2%▲5.0 | 0.0%±0.0 | 1.4%▼16.1 | 78.3% | 504 | קדימה 41.1% |
| 2013 | 19.7%▼5.7 | 76.3%▲5.1 | 0.2%▲0.2 | 1.8%▲0.4 | 80.3% | 553 | העבודה 31.6% |
| 2015 | 19.8%▲0.1 | 70.7%▼5.6 | 0.0%▼0.2 | 9.5%▲7.7 | 80.8% | 597 | המחנה הציוני 48.2% |
| אפר׳ 2019 | 20.9%▲1.1 | 74.7%▲4.0 | 0.2%▲0.2 | 4.0%▼5.6 | 79.8% | 651 | כחול לבן 61.9% |
| ספט׳ 2019 | 17.2%▼3.7 | 75.2%▲0.5 | 0.2%±0.0 | 7.1%▲3.1 | 79.6% | 652 | כחול לבן 59.7% |
| 2020 | 19.1%▲1.9 | 80.3%▲5.1 | 0.2%±0.0 | – | 77.1% | 628 | כחול לבן 68.0% |
| 2021 | 21.1%▲2.0 | 77.9%▼2.4 | 0.2%±0.0 | – | 77.6% | 660 | יש עתיד 28.2% |
| 2022 | 22.3%▲1.2 | 76.0%▼1.8 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 76.4% | 651 | יש עתיד 37.6% |
| 2026 | 20.5%▼1.7 | 74.5%▼1.5 | 0.6%▲0.6 | 4.2%▲4.2 | 80.4% | 706 | ישר! 38.7% |
מפקד 2022
| כפר ורבורג | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,240 | 9,601,720 | 667376 | 395 מתוך 1,162277 מתוך 1,02758 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,791 | – | 202222 | 935 מתוך 1,162802 מתוך 1,027188 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545065 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02764 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 12.1% | 12.4% | 615668 | 448 מתוך 1,151438 מתוך 1,01676 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 30.0% | 25.8% | 433651 | 660 מתוך 1,159656 מתוך 1,027118 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.9% | 25.3% | 555663 | 449 מתוך 1,012442 מתוך 1,00376 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 124,800 | 104,300 | 575258 | 501 מתוך 1,160497 מתוך 1,027100 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.0% | 69.8% | 434 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- באר טוביה 1.7 ק״מ · אביגדור 1.9 ק״מ · קריית מלאכי 2.3 ק״מ · שפיר 2.4 ק״מ · אורות 2.7 ק״מ