באר טוביה
סמל למ״ס 155 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית באר טוביה · אוכלוסייה 1,400 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | באר טוביה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 44.8% | 16.1% | 979696 | 42 מתוך 1,19239 מתוך 1,03811 מתוך 261 |
| ביחד | 16.6% | 9.3% | 777482 | 262 מתוך 1,192261 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 15.4% | 6.4% | 656173 | 411 מתוך 1,192401 מתוך 1,03870 מתוך 261 |
| הליכוד | 7.5% | 20.5% | 383241 | 731 מתוך 1,192708 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696468 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03880 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 5.7% | 514442 | 584 מתוך 1,192577 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.2% | 5.9% | 443953 | 654 מתוך 1,192623 מתוך 1,038120 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342532 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635860 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03897 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494448 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038128 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485659 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485551 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038119 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 15.7% | 44.0% | 383036 | 743 מתוך 1,192729 מתוך 1,038167 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 80.0% | 37.8% | 747180 | 312 מתוך 1,192305 מתוך 1,03854 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686367 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788074 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 719 | 5,690,682 | 687578 | 388 מתוך 1,192263 מתוך 1,03857 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 8.0% | 78.6% | 0.0% | 12.4% | 78.0% | 426 | העבודה-מימד 37.6% |
| 2009 | 12.7%▲4.7 | 83.8%▲5.1 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼11.3 | 81.0% | 456 | העבודה 41.7% |
| 2013 | 10.8%▼1.9 | 85.0%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 2.8%▲1.7 | 83.9% | 507 | העבודה 32.7% |
| 2015 | 9.4%▼1.4 | 84.8%▼0.2 | 0.4%▲0.4 | 5.4%▲2.6 | 81.8% | 541 | המחנה הציוני 60.3% |
| אפר׳ 2019 | 13.9%▲4.5 | 82.7%▼2.2 | 0.2%▼0.2 | 2.8%▼2.5 | 81.0% | 634 | כחול לבן 67.2% |
| ספט׳ 2019 | 12.7%▼1.2 | 78.9%▼3.7 | 0.2%±0.0 | 7.7%▲4.8 | 82.5% | 664 | כחול לבן 62.2% |
| 2020 | 15.4%▲2.8 | 84.2%▲5.3 | 0.3%▲0.2 | – | 79.6% | 641 | כחול לבן 70.7% |
| 2021 | 13.5%▼1.9 | 85.3%▲1.0 | 0.1%▼0.2 | – | 80.5% | 666 | יש עתיד 30.2% |
| 2022 | 16.4%▲2.9 | 81.5%▼3.7 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 79.3% | 672 | יש עתיד 40.6% |
| 2026 | 15.7%▼0.7 | 80.0%▼1.6 | 0.3%▲0.1 | 3.9%▲3.9 | 81.5% | 719 | ישר! 44.8% |
מפקד 2022
| באר טוביה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,400 | 9,601,720 | 707881 | 342 מתוך 1,162225 מתוך 1,02746 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,363 | – | 564 | 1,100 מתוך 1,162965 מתוך 1,027232 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 10.2% | 12.4% | 484352 | 585 מתוך 1,151570 מתוך 1,016111 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.0% | 25.8% | 696573 | 354 מתוך 1,159352 מתוך 1,02763 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.4% | 25.3% | 676773 | 331 מתוך 1,012325 מתוך 1,00358 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 146,500 | 104,300 | 777579 | 262 מתוך 1,160260 מתוך 1,02752 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.7% | 69.8% | 697 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אורות 1.3 ק״מ · כפר ורבורג 1.7 ק״מ · מחנה מרים 2.0 ק״מ · קריית מלאכי 2.1 ק״מ · עזריקם 3.1 ק״מ