נחלת הר חב"ד
שכונה בקריית מלאכי · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 91.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.4 נקודות מאז 2022; עוצמה יהודית הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחלת הר חב"ד | קריית מלאכי | ישראל |
|---|---|---|---|
| עוצמה יהודית | 37.1% | 22.6% | 5.7% |
| הליכוד | 23.2% | 39.2% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 16.5% | 9.4% | 5.1% |
| ש״ס | 10.1% | 10.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 3.2% | 3.0% | 5.5% |
| ישר! | 2.6% | 5.8% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.9% | 2.7% |
| ביחד | 1.7% | 2.0% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.1% | 1.7% |
| ישראל ביתנו | 1.5% | 1.7% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 0.1% | 0.5% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 1.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 91.8% | 85.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 5.8% | 9.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.4% | 74.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,372 | 14,509 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 88.4% | 4.9% | 0.1% | 1.4% | 60.9% | 1,250 | ש״ס 36.2% |
| 2009 | 94.6%▲6.2 | 4.1%▼0.8 | 0.1%±0.0 | 0.1%▼1.3 | 61.6% | 1,354 | האיחוד הלאומי 47.6% |
| 2013 | 93.9%▼0.7 | 2.9%▼1.1 | 0.1%▲0.1 | 1.9%▲1.9 | 63.5% | 1,442 | עוצמה לישראל (מתחת לאחוז החסימה) 37.4% |
| 2015 | 96.0%▲2.1 | 1.2%▼1.7 | 0.0%▼0.1 | 2.5%▲0.5 | 67.1% | 1,542 | יחד (מתחת לאחוז החסימה) 54.7% |
| אפר׳ 2019 | 94.9%▼1.2 | 1.8%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 2.9%▲0.4 | 66.6% | 1,698 | איחוד מפלגות הימין 36.6% |
| ספט׳ 2019 | 93.9%▼1.0 | 4.4%▲2.6 | 0.1%▲0.1 | 1.4%▼1.5 | 67.9% | 1,793 | יהדות התורה 27.1% |
| 2020 | 96.5%▲2.5 | 3.1%▼1.3 | 0.1%±0.0 | – | 70.4% | 1,780 | הליכוד 34.4% |
| 2021 | 94.3%▼2.1 | 4.4%▲1.3 | 0.0%±0.0 | – | 65.4% | 2,024 | הציונות הדתית 37.7% |
| 2022 | 95.2%▲0.9 | 3.8%▼0.7 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 70.0% | 2,357 | הציונות הדתית 41.8% |
| 2026 | 91.8%▼3.4 | 5.8%▲2.0 | 0.0%▼0.1 | 1.8%▲1.8 | 74.4% | 3,372 | עוצמה יהודית 37.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | חרדי | 2,540 | 3,372 | 91.8% | 5.8% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.