גני שמואל
שכונה בקריית מלאכי · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 88.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני שמואל | קריית מלאכי | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.8% | 39.2% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 26.6% | 22.6% | 5.7% |
| ש״ס | 12.9% | 10.5% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 11.7% | 9.4% | 5.1% |
| ישר! | 4.6% | 5.8% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.9% | 2.7% |
| יהדות התורה | 1.9% | 3.0% | 5.5% |
| ביחד | 1.8% | 2.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 1.5% | 1.7% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.1% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.6% | 0.5% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 1.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 88.0% | 85.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 8.4% | 9.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.2% | 74.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,897 | 14,509 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 62.5% | 31.6% | 0.0% | 3.4% | 54.5% | 769 | ש״ס 28.2% |
| 2009 | 75.4%▲12.8 | 22.9%▼8.7 | 0.1%▲0.1 | 0.0%▼3.4 | 60.4% | 1,081 | הליכוד 29.0% |
| 2013 | 81.0%▲5.6 | 14.0%▼9.0 | 0.1%±0.0 | 3.5%▲3.5 | 67.4% | 1,360 | הליכוד ביתנו 27.2% |
| 2015 | 81.9%▲0.9 | 9.2%▼4.8 | 0.0%▼0.1 | 8.7%▲5.2 | 72.9% | 1,600 | הליכוד 39.9% |
| אפר׳ 2019 | 85.7%▲3.8 | 9.1%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 4.7%▼4.0 | 74.0% | 1,710 | הליכוד 41.5% |
| ספט׳ 2019 | 82.9%▼2.8 | 13.6%▲4.5 | 0.1%▲0.1 | 2.8%▼1.8 | 76.6% | 1,867 | הליכוד 37.2% |
| 2020 | 89.3%▲6.4 | 10.3%▼3.3 | 0.0%▼0.1 | – | 75.2% | 2,035 | הליכוד 47.0% |
| 2021 | 88.0%▼1.2 | 10.5%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 68.0% | 1,740 | הליכוד 37.9% |
| 2022 | 92.0%▲4.0 | 7.1%▼3.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 76.7% | 2,331 | הליכוד 32.3% |
| 2026 | 88.0%▼4.0 | 8.4%▲1.3 | 0.1%▲0.1 | 2.5%▲2.5 | 80.2% | 2,897 | הליכוד 33.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | מסורתי | 2,320 | 2,897 | 88.0% | 8.4% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.