כפר שמואל
סמל למ״ס 743 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר שמואל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.0% | 16.1% | 767364 | 278 מתוך 1,192271 מתוך 1,03884 מתוך 233 |
| ביחד | 21.5% | 9.3% | 969591 | 46 מתוך 1,19246 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 14.7% | 6.4% | 646053 | 424 מתוך 1,192414 מתוך 1,038108 מתוך 233 |
| הליכוד | 11.0% | 20.5% | 504444 | 596 מתוך 1,192579 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 5.9% | 787780 | 253 מתוך 1,192225 מתוך 1,03845 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595354 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 5.7% | 463949 | 634 מתוך 1,192627 מתוך 1,038117 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413349 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038113 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 575266 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,03872 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 18.5% | 44.0% | 413343 | 705 מתוך 1,192691 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 77.8% | 37.8% | 716862 | 342 מתוך 1,192335 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404639 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595354 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038102 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788063 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 536 | 5,690,682 | 515737 | 579 מתוך 1,192445 מתוך 1,038146 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.3% | 67.1% | 0.0% | 15.7% | 74.9% | 325 | קדימה 34.2% |
| 2009 | 29.6%▲13.3 | 65.2%▼1.9 | 0.3%▲0.3 | 2.8%▼12.9 | 80.2% | 399 | קדימה 36.1% |
| 2013 | 23.1%▼6.4 | 73.6%▲8.4 | 0.0%▼0.3 | 1.9%▼0.9 | 82.4% | 428 | העבודה 25.0% |
| 2015 | 19.4%▼3.7 | 71.1%▼2.5 | 0.5%▲0.5 | 8.6%▲6.7 | 82.6% | 432 | המחנה הציוני 44.7% |
| אפר׳ 2019 | 21.1%▲1.7 | 73.6%▲2.6 | 0.4%▼0.1 | 4.8%▼3.7 | 84.7% | 497 | כחול לבן 59.8% |
| ספט׳ 2019 | 17.7%▼3.4 | 70.9%▼2.8 | 0.4%±0.0 | 11.0%▲6.2 | 84.3% | 491 | כחול לבן 50.3% |
| 2020 | 22.2%▲4.5 | 76.8%▲5.9 | 0.8%▲0.4 | – | 84.2% | 495 | כחול לבן 63.4% |
| 2021 | 20.4%▼1.8 | 77.5%▲0.7 | 0.0%▼0.8 | – | 81.8% | 489 | יש עתיד 29.9% |
| 2022 | 21.8%▲1.4 | 75.8%▼1.7 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 82.0% | 504 | יש עתיד 40.1% |
| 2026 | 18.5%▼3.4 | 77.8%▲2.0 | 0.2%±0.0 | 3.4%▲3.4 | 81.5% | 536 | ישר! 36.0% |
מפקד 2022
| כפר שמואל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 960 | 9,601,720 | 535837 | 542 מתוך 1,162422 מתוך 1,027141 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,714 | – | 161815 | 975 מתוך 1,162841 מתוך 1,027195 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545038 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.2% | 12.4% | 484335 | 585 מתוך 1,151570 מתוך 1,016148 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 48.5% | 25.8% | 919090 | 99 מתוך 1,15998 מתוך 1,02723 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.7% | 25.3% | 595962 | 415 מתוך 1,012408 מתוך 1,00383 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 178,200 | 104,300 | 949386 | 73 מתוך 1,16073 מתוך 1,02734 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.8% | 69.8% | 346 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית חשמונאי 1.3 ק״מ · גזר 1.9 ק״מ · עזריה 2.2 ק״מ · משמר איילון 2.4 ק״מ · יד רמב"ם 3.2 ק״מ