משמר איילון
סמל למ״ס 670 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 580 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | משמר איילון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.0% | 16.1% | 737059 | 320 מתוך 1,192312 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| הליכוד | 20.9% | 20.5% | 696572 | 366 מתוך 1,192359 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| ביחד | 17.3% | 9.3% | 817862 | 219 מתוך 1,192219 מתוך 1,03885 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 10.1% | 6.4% | 575245 | 513 מתוך 1,192497 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 2.7% | 838185 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03834 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 5.9% | 565348 | 507 מתוך 1,192477 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 5.7% | 514456 | 584 מתוך 1,192577 מתוך 1,038103 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322331 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302127 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595457 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,03897 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 28.4% | 44.0% | 514557 | 584 מתוך 1,192573 מתוך 1,038100 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 66.7% | 37.8% | 605544 | 478 מתוך 1,192465 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 2.8% | 838084 | 199 מתוך 1,192198 מתוך 1,03836 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 76.8% | 78.0% | 393915 | 724 מתוך 1,192630 מתוך 1,038199 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 306 | 5,690,682 | 202213 | 949 מתוך 1,192805 מתוך 1,038203 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.1% | 54.3% | 0.5% | 17.6% | 68.5% | 221 | קדימה 27.6% |
| 2009 | 41.7%▲14.6 | 53.0%▼1.3 | 0.0%▼0.5 | 0.9%▼16.8 | 74.0% | 230 | הליכוד 29.1% |
| 2013 | 34.3%▼7.5 | 57.9%▲4.8 | 0.7%▲0.7 | 3.6%▲2.7 | 77.2% | 280 | יש עתיד 22.9% |
| 2015 | 36.0%▲1.8 | 51.9%▼5.9 | 0.0%▼0.7 | 12.0%▲8.4 | 79.8% | 308 | המחנה הציוני 32.5% |
| אפר׳ 2019 | 39.0%▲2.9 | 53.2%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 7.3%▼4.8 | 82.6% | 331 | כחול לבן 42.6% |
| ספט׳ 2019 | 29.7%▼9.3 | 54.0%▲0.8 | 0.3%▲0.3 | 15.3%▲8.0 | 88.1% | 354 | כחול לבן 41.5% |
| 2020 | 34.1%▲4.4 | 65.3%▲11.3 | 0.0%▼0.3 | – | 77.8% | 308 | כחול לבן 51.0% |
| 2021 | 30.7%▼3.4 | 65.7%▲0.4 | 0.3%▲0.3 | – | 74.9% | 300 | הליכוד 23.3% |
| 2022 | 36.5%▲5.8 | 61.1%▼4.5 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 83.4% | 337 | יש עתיד 26.1% |
| 2026 | 28.4%▼8.1 | 66.7%▲5.5 | 0.0%▼0.6 | 4.9%▲4.9 | 76.8% | 306 | ישר! 35.0% |
מפקד 2022
| משמר איילון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 580 | 9,601,720 | 222513 | 895 מתוך 1,162768 מתוך 1,027199 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,258 | – | 444 | 1,119 מתוך 1,162984 מתוך 1,027221 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423623 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027158 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 11.2% | 12.4% | 555044 | 517 מתוך 1,151505 מתוך 1,016128 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 50.1% | 25.8% | 949394 | 75 מתוך 1,15974 מתוך 1,02714 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.5% | 25.3% | 585861 | 425 מתוך 1,012418 מתוך 1,00387 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 157,600 | 104,300 | 858370 | 176 מתוך 1,160176 מתוך 1,02769 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 92.4% | 69.8% | 84 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר בן נון 1.1 ק״מ · כפר שמואל 2.4 ק״מ · גזר 2.5 ק״מ · בית חשמונאי 3.1 ק״מ · שעלבים 3.5 ק״מ