כפר בן נון

סמל למ״ס 2010 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 790 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 73.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 18.3%2009: מחנה נתניהו 33.2%2013: מחנה נתניהו 23.6%2015: מחנה נתניהו 21.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 26.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 19.9%2020: מחנה נתניהו 25.6%2021: מחנה נתניהו 24.2%2022: מחנה נתניהו 27.6%2026: מחנה נתניהו 21.3%2006: המחנה שמולו 60.6%2009: המחנה שמולו 58.8%2013: המחנה שמולו 67.5%2015: המחנה שמולו 67.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 67.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 65.4%2020: המחנה שמולו 72.9%2021: המחנה שמולו 75.4%2022: המחנה שמולו 70.1%2026: המחנה שמולו 73.0%2006: מפלגות ערביות 0.5%2009: מפלגות ערביות 0.7%2013: מפלגות ערביות 1.4%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.7%2026: מפלגות ערביות 0.7%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר בן נוןישראלאחוזוןדירוג
ישר!31.7%16.1%635945433 מתוך 1,192425 מתוך 1,038126 מתוך 233
הדמוקרטים21.1%6.4%777577268 מתוך 1,192263 מתוך 1,03853 מתוך 233
ביחד16.2%9.3%767253288 מתוך 1,192287 מתוך 1,038108 מתוך 233
הליכוד14.4%20.5%595356493 מתוך 1,192483 מתוך 1,038103 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.7%2.7%817881215 מתוך 1,192215 מתוך 1,03841 מתוך 233
ישראל ביתנו4.0%5.9%555145529 מתוך 1,192499 מתוך 1,038127 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות2.7%5.1%433552654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038106 מתוך 233
עוצמה יהודית1.8%5.7%352635768 מתוך 1,192758 מתוך 1,038150 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.8%1.7%544861509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03882 מתוך 233
ש״ס0.4%5.3%494445558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038124 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.4%8.8%718282293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233
יהדות התורה0.2%5.5%635856358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233
רע״ם0.2%5.9%556364430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03858 מתוך 233
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364043622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233
גוש ביבי21.3%44.0%443747670 מתוך 1,192658 מתוך 1,038125 מתוך 233
גוש השינוי73.0%37.8%666253399 מתוך 1,192389 מתוך 1,038108 מתוך 233
המפלגות הערביות0.7%14.7%708183321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03833 מתוך 233
לא התחייבו לגוש4.7%2.8%817881219 מתוך 1,192218 מתוך 1,03843 מתוך 233
אחוז הצבעה79.3%78.0%596035477 מתוך 1,192401 מתוך 1,038145 מתוך 233
קולות כשרים4455,690,682404423717 מתוך 1,192580 מתוך 1,038178 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200618.3%60.6%0.5%19.7%67.2%213קדימה 32.9%
200933.2%▲14.958.8%▼1.80.7%▲0.23.7%▼16.177.6%301קדימה 34.6%
201323.6%▼9.667.5%▲8.71.4%▲0.83.4%▼0.281.1%351יש עתיד 23.4%
201521.8%▼1.967.5%▼0.10.0%▼1.410.5%▲7.181.6%381המחנה הציוני 33.1%
אפר׳ 201926.8%▲5.067.7%▲0.20.0%±0.05.5%▼5.080.5%418כחול לבן 43.3%
ספט׳ 201919.9%▼6.965.4%▼2.30.2%▲0.214.0%▲8.578.6%413כחול לבן 38.5%
202025.6%▲5.772.9%▲7.60.2%±0.0–77.0%414כחול לבן 50.0%
202124.2%▼1.475.4%▲2.40.0%▼0.2–76.3%414יש עתיד 22.0%
202227.6%▲3.570.1%▼5.30.7%▲0.70.0%78.7%431יש עתיד 32.9%
202621.3%▼6.373.0%▲3.00.7%±0.04.7%▲4.779.3%445ישר! 31.7%

מפקד 2022

כפר בן נוןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7909,601,720394425698 מתוך 1,162574 מתוך 1,027173 מתוך 229
תושבים לקמ״ר1,880–242726887 מתוך 1,162754 מתוך 1,027170 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625847354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229
בני 65 ומעלה10.7%12.4%524740546 מתוך 1,151532 מתוך 1,016136 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)38.4%25.8%646052409 מתוך 1,159407 מתוך 1,027108 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)15.3%25.3%424244585 מתוך 1,012576 מתוך 1,003125 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)211,000104,30099999811 מתוך 1,16011 מתוך 1,0276 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202291.2%69.8%104 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים