כפר יהושע
סמל למ״ס 140 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר יהושע | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.9% | 16.1% | 888788 | 142 מתוך 1,192138 מתוך 1,03850 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 27.5% | 6.4% | 878684 | 151 מתוך 1,192150 מתוך 1,03867 מתוך 408 |
| ביחד | 14.5% | 9.3% | 676269 | 388 מתוך 1,192387 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.8% | 20.5% | 261729 | 876 מתוך 1,192850 מתוך 1,038286 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585453 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 5.7% | 403253 | 702 מתוך 1,192694 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312235 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544856 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18727 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.7% | 0.8% | 979798 | 33 מתוך 1,19225 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 10.2% | 44.0% | 261733 | 884 מתוך 1,192861 מתוך 1,038272 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 86.2% | 37.8% | 858384 | 171 מתוך 1,192171 מתוך 1,03865 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302133 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 81.7% | 78.0% | 808288 | 232 מתוך 1,192184 מתוך 1,03850 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 774 | 5,690,682 | 707772 | 360 מתוך 1,192236 מתוך 1,038116 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.4% | 78.8% | 0.2% | 15.1% | 80.1% | 424 | העבודה-מימד 39.2% |
| 2009 | 11.0%▲5.6 | 84.8%▲6.0 | 0.9%▲0.6 | 2.2%▼12.9 | 81.3% | 454 | קדימה 40.5% |
| 2013 | 8.3%▼2.7 | 85.0%▲0.2 | 1.1%▲0.2 | 3.1%▲0.9 | 82.2% | 553 | העבודה 36.9% |
| 2015 | 9.9%▲1.6 | 85.1%▲0.1 | 0.0%▼1.1 | 4.8%▲1.7 | 83.0% | 585 | המחנה הציוני 63.8% |
| אפר׳ 2019 | 10.8%▲0.9 | 85.6%▲0.5 | 0.1%▲0.1 | 3.5%▼1.3 | 80.3% | 666 | כחול לבן 60.7% |
| ספט׳ 2019 | 7.6%▼3.2 | 86.5%▲1.0 | 0.3%▲0.2 | 4.7%▲1.3 | 79.0% | 654 | כחול לבן 61.6% |
| 2020 | 12.6%▲4.9 | 87.1%▲0.6 | 0.1%▼0.2 | – | 81.1% | 669 | כחול לבן 68.3% |
| 2021 | 11.0%▼1.6 | 87.7%▲0.5 | 0.2%±0.0 | – | 77.3% | 657 | העבודה 25.4% |
| 2022 | 11.5%▲0.6 | 85.5%▼2.2 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 77.2% | 695 | יש עתיד 35.8% |
| 2026 | 10.2%▼1.3 | 86.2%▲0.7 | 0.0%▼0.1 | 1.9%▲1.9 | 81.7% | 774 | ישר! 39.9% |
מפקד 2022
| כפר יהושע | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,230 | 9,601,720 | 657271 | 398 מתוך 1,162280 מתוך 1,027119 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,857 | – | 232526 | 900 מתוך 1,162767 מתוך 1,027301 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.5% | 12.4% | 423639 | 650 מתוך 1,151630 מתוך 1,016244 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 32.7% | 25.8% | 494356 | 585 מתוך 1,159582 מתוך 1,027177 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.5% | 25.3% | 929295 | 86 מתוך 1,01286 מתוך 1,00318 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 178,000 | 104,300 | 949395 | 74 מתוך 1,16074 מתוך 1,02720 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.8% | 69.8% | 309 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה יעקב 2.0 ק״מ · רמת ישי 2.6 ק״מ · בית שערים 2.9 ק״מ · בית זיד 3.0 ק״מ · מחנה יהודית 3.2 ק״מ